Trwa ładowanie...

Piękni i Młodzi zarabiają miliony. Nic dziwnego, że chcą dalej koncertować

Dwóch członków zespołu Piękni i Młodzi postanowiło się rozwieść. Zapewniają jednak, że w kwestii zawodowej nic się nie zmienia. Trudno się dziwić. W dwa miesiące zarobią 1,5 mln zł.

Piękni i Młodzi zarabiają miliony. Nic dziwnego, że chcą dalej koncertowaćŹródło: East News
d275ohg
d275ohg

Fani disco-polo byli zaskoczeni ostatnim oświadczeniem zespołu Piękni i Młodzi. Dawid Narożny i Magda Narożna, którzy związani byli również prywatnie, ogłosili, że postanowili się rozwieść. Para zadeklarowała jednak, że zespół będzie dalej funkcjonował w takim składzie jak dotychczas. Oprócz byłego małżeństwa do formacji należy Daniel Wilczewski.

- Długo czekaliśmy z tą informacją, ale męczą nas ciągłe pytania. Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym. Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą - czytamy w oświadczeniu na Facebooku.

Dawid i Magda Narożni podkreślili, że zespół dalej będzie koncertował. I nie ma się czemu dziwić, ponieważ Piękni i Młodzi zarabiają miliony. Zawieszenie zespołu nikomu nie wyszłoby na dobre. Ani fanom, ani samym członkom.

d275ohg

Podliczyliśmy, ile Piękni i Młodzi są w stanie zarobić w zaledwie dwa miesiące. Kwota zwala z nóg.

ZOBACZ: Syn Martyniuka został czołowym patoinfluencerem? "Lubi czytać sam o sobie"

Piękni i Młodzi - zarobki

Okazuje się, że zespół zagra w lipcu aż 24 koncerty. W niektóre dni Piękni i Młodzi mają dwa lub nawet trzy występy. Z naszych informacji wynika, że muzycy za jeden godzinny koncert są w stanie zainkasować nawet 30 tys. zł! Oznacza to, że w samym lipcu są w stanie zarobić 720 tys. zł. Po odjęciu różnych kosztów związanych ze zorganizowaniem koncertu i tak pozostaje całkiem spora suma.

W sierpniu Piękni i Młodzi zagrają aż 26 koncertów. Zespół będzie podróżował po całej Polsce. W związku z tym na ich konto za cały miesiąc koncertowania wpłynie 780 tys. zł.

d275ohg

Jak łatwo policzyć, za dwa miesiące intensywnych koncertów zespół zarobi prawie 1,5 mln zł. Od tej kwoty należy odjąć oczywiście dojazdy, obsługę techniczną i inne tego typu rzeczy. Mimo to zarobki robią wrażenie.

Gdyby Magda i Dawid Narożni zdecydowali się również na rozstanie w sferze zawodowej, to byliby bardzo stratni. Dzięki popularności zespołu i licznym koncertom z łatwością mnożą swój majątek.

Dodajmy jeszcze, że w czerwcu mieli nieco mniej intensywny czas, bo zagrali zaledwie 9 koncertów. To jednak pozwoliło im zarobić przynajmniej 270 tys. zł. W życiu muzyków to okres letni jest najbardziej intensywny. W czasie wakacji są organizowane liczne imprezy plenerowe, a artyści podróżują po całym kraju.

Fani są szczęśliwi, że ich ulubiony zespół nie rozpada się, a zmieniają się tylko relacje między członkami Pięknych i Młodych. Miejmy nadzieję, że to nie ostatni sezon ich wspólnych koncertów.

d275ohg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d275ohg