ycipk-qzam3v

Magdalena Narożna trafiła do szpitala. Opublikowała zdjęcie

Magdalena Narożna opublikowała na instagramowym koncie zdjęcie ze szpitala. Fani są mocno zaniepokojeni.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wokalistka zespołu Piękni i młodzi
Wokalistka zespołu Piękni i młodzi (East News, Fot: East News)
ycipk-qzam3v

Magdalena Narożna jest wokalistką zespołu Piękni i młodzi. Tworzy ten zespół między innymi ze swoim mężem Dawidem. Jak informowaliśmy ostatnio, para postanowiła rozwiać wszelkie spekulacje na temat kryzysu w ich związku. Dawid i Magda rozwodzą się. Wszystko jest już jasne.

ZOBACZ TAKŻE: Uroczy Zenon Martyniuk o fanach: "Często chcą, żebym im na ulicy zaśpiewał. Jak nie jestem zajęty, to śpiewam"

ycipk-qzam3v

"Długo czekaliśmy z tą informacją, ale męczą nas ciągłe pytania. Zaszły pewne zmiany w naszym życiu osobistym. Podkreślamy! Tylko i wyłącznie osobistym! Niestety czasem tak bywa, że drogi dwóch osób się rozchodzą" - czytamy na Facebooku.

Zapewnili jednak, że zespół będzie istniał dalej, bo o to najbardziej martwili się ich fani. Teraz gdy wszyscy odetchnęli z ulgą, okazuje się, że Magdalena Narożna trafiła do szpitala. Opublikowała zdjęcie na profilu na Instagramie. Artystka przebywa w szpitalu w Łomży.

W komentarzach od razu posypały się słowa troski od fanów, którzy są zrozpaczeni. Niestety nie wiadomo, co stało się artystce. Nie napisała nic więcej.

ycipk-qzam3v

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-qzam3v

ycipk-qzam3v
ycipk-qzam3v