Trwa ładowanie...
d2ymb0w

Piękny gest Magdy Gessler. Przekazała ciasta domom dziecka

Magda Gessler postanowiła wspomóc domy dziecka i ratowników medycznych w tym trudnym czasie. Podarowała im mazurki na Wielkanoc.
Share
"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler wprowadza dyscyplinę wojskową!
"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler wprowadza dyscyplinę wojskową!Źródło: ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki
d2ymb0w

Magda Gessler z powodu pandemii nie tylko musiała zamknąć swoje restauracje lub przekształcić ich działalność na sprzedaż wyłącznie dań na wynos, lecz także została sama na święta. W tym trudnym czasie nie myśli jednak tylko o sobie. Jej nowo otwarte Schronisko Smaków podarowało ciasta domom dziecka i pracownikom służb ratunkowych.

Kilka dni przed ogłoszeniem pandemii Magda Gessler ruszyła też ze sklepem internetowym Schronisko Smaków. Teraz można zrobić zakupy u gwiazdy bez wychodzenia z domu. Restauratorka oferuje nieprzetworzone, ekologiczne produkty. Mieliśmy okazję ich spróbować.

Teraz Schronisko Smaków obdarowało mazurkami domy dziecka i ratowników medycznych na Podhalu.

d2ymb0w

"Wesołych Świąt! Tego życzymy sobie wszyscy… nasza ekipa wpadła na pomysł, aby w tym trudnym okresie pandemii tej wesołości trochę dopomóc. Podwinęliśmy wiec rękawy i z kuchni Schronisko Smaków Magda Gessler niesione naszą wdzięcznością zaczęły wyfruwać pachnące świąteczne mazurki. Poleciały do domów dziecka w Zakopanem, Wróblówce, Dursztynie. Do zakopiańskich księży i sióstr opiekujących się kuchnią św. brata Alberta. Nie zapomnieliśmy o tych, którzy pilnują naszego zdrowia, porządku i bezpieczeństwa, więc mazurki wylądowały u ratowników TOPR, w centrali i u ekipy śmigłowca, u strażaków komend powiatowych w Zakopanem, Nowym Targu, u zakopiańskich i bukowiańskich policjantów, w placówce Straży Granicznej w Zakopanem, u dzielnych zapracowanych ratowników medycznych pod Giewontem i w stolicy Podhala i w wielu innych miejscach… Wyobraźcie sobie, że w sumie wczoraj nad Podhalem przeleciało ponad 400 mazurków! Bardzo się cieszymy! trafiły one w dobre ręce i tym małym gestem mogliśmy sprawić uśmiech na Waszych twarzach, radość w sercach. Już wiemy, że dzięki wam nasze święta będą bardzo wesołe" - napisała Gessler na Facebooku.

Wielkanoc WP.PL
WielkanocŹródło: WP.PL
d2ymb0w

Podziel się opinią

Share
d2ymb0w
d2ymb0w