Trwa ładowanie...

Pierwsza taka przyjaźń w show-biznesie. Wodzianka i Justyna Żyła

Dominika "Wodzianka" Zasiewska przyznała niedawno, że od kilku lat przyjaźni się z Justyną Żyłą. Ponoć obie panie łączy bardzo dużo.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Pierwsza taka przyjaźń w show-biznesie. Wodzianka i Justyna ŻyłaŹródło: East News, fot: East News
d471b4k
d471b4k

Dominika Zasiewska i Justyna Żyła pojawiły się niedawno na imprezie "Playboya". Jak się okazuje, prywatnie są przyjaciółkami. Ale nie tylko to je łączy. Zarówno Dominika, jak i Justyna publicznie rozliczały swoich facetów z przewinień.

Była żona skoczka zwierzała się tabloidom ze swojego rozpadającego się małżeństwa. Natomiast jej przyjaciółka, Dominika Zasiewska, wyjawiła prawdę o romansie z Krzysztofem Rutkowskim Pudelkowi.

Ponadto w rozmowie z "Plotkiem” Wodzianka przyznała, że już od wielu lat przyjaźni się z Justyną Żyłą. Poznały się za kulisami programu Kuby Wojewódzkiego i ponoć od razu zauważyły, że sporo je łączy.

East News
Źródło: East News, fot: East News

- Co ciekawe, mamy urodziny tego samego dnia. Urodziłyśmy się też w tym samym roku i w ogóle dużo rzeczy nas łączy – powiedziała Zasiewska

Wodzianka nie omieszkała odnieść się także do rozpadu małżeństwa Justyny, co uważamy za lekką przesadę.

d471b4k

- Ja zawsze wspierałam kobiety i Justynę, tym bardziej też wspierałam w trakcie rozstania. Niezależnie od tego, czyja to jest wina… Wszystko się na nią zwaliło. Co innego jest, jak ty odchodzisz, a co innego jak ciebie zostawiają, jeszcze w bardzo medialny sposób – powiedziała

Trafił swój na swego.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d471b4k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d471b4k