Trwa ładowanie...
d36dpof

Pierwsza taka przyjaźń w show-biznesie. Wodzianka i Justyna Żyła

Dominika "Wodzianka" Zasiewska przyznała niedawno, że od kilku lat przyjaźni się z Justyną Żyłą. Ponoć obie panie łączy bardzo dużo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Wodzianka i Justyna Żyła przyjaźnią się od lat
Wodzianka i Justyna Żyła przyjaźnią się od lat (East News, Fot: East News)
d36dpof

Dominika Zasiewska i Justyna Żyła pojawiły się niedawno na imprezie "Playboya". Jak się okazuje, prywatnie są przyjaciółkami. Ale nie tylko to je łączy. Zarówno Dominika, jak i Justyna publicznie rozliczały swoich facetów z przewinień.

Była żona skoczka zwierzała się tabloidom ze swojego rozpadającego się małżeństwa. Natomiast jej przyjaciółka, Dominika Zasiewska, wyjawiła prawdę o romansie z Krzysztofem Rutkowskim Pudelkowi.

d36dpof

Ponadto w rozmowie z "Plotkiem” Wodzianka przyznała, że już od wielu lat przyjaźni się z Justyną Żyłą. Poznały się za kulisami programu Kuby Wojewódzkiego i ponoć od razu zauważyły, że sporo je łączy.

   East News
(East News, Fot: East News)

- Co ciekawe, mamy urodziny tego samego dnia. Urodziłyśmy się też w tym samym roku i w ogóle dużo rzeczy nas łączy – powiedziała Zasiewska

d36dpof

Wodzianka nie omieszkała odnieść się także do rozpadu małżeństwa Justyny, co uważamy za lekką przesadę.

- Ja zawsze wspierałam kobiety i Justynę, tym bardziej też wspierałam w trakcie rozstania. Niezależnie od tego, czyja to jest wina… Wszystko się na nią zwaliło. Co innego jest, jak ty odchodzisz, a co innego jak ciebie zostawiają, jeszcze w bardzo medialny sposób – powiedziała

Trafił swój na swego.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d36dpof

Podziel się opinią

Share
d36dpof
d36dpof