Trwa ładowanie...
d3e0unp

Piotr Fronczewski musi poddać się operacji. Poprosił o przerwę w teatrze

Piotr Fronczewski skorzystał z przerwy na planie serialu "W rytmie serca" i poprosił o zdjęcie z afisza spektaklu ze swoim udziałem. Ten czas wykorzysta na operację i rehabilitację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Fronczewski dba o zdrowie
Piotr Fronczewski dba o zdrowie (East News)
d3e0unp

Do niedawna Piotr Fronczewski bagatelizował oznaki pogarszającego się stanu zdrowia. W 2018 jego rodzina i fani przeżywali chwile grozy, gdy okazało się, że aktor ma problemy z sercem i potrzebna jest operacja. Fronczewski do wszystkiego podchodził na luzie do czasu, gdy lekarze powiedzieli, że zgłosił się do nich w ostatniej chwili.

Od tamtej momentu gwiazdor znacznie większą uwagę przykłada do zdrowia i odpoczynku.

- Miałem dłuższą przerwę, która trochę wynikała z potrzeby wyciszenia. Przystanek samotność na żądanie jest bardzo dobrym pomysłem, jeśli właśnie jest na żądanie. Ale uprawiam taki zawód, który nie pozwala odpocząć. Jeśli tylko człowieka chcą, potrzebują i zapraszają, to chce się grać do końca. To uzależnia - powiedział w jednym z wywiadów Fronczewski.

d3e0unp

Zagłosuj na najlepszy polski film!

Gdy niedawno poprosił w teatrze o zdjęcie z afisza sztuki ze swoim udziałem, współpracownicy wpadli w panikę. Okazało się jednak, że Fronczewski wykorzystał przerwę na planie serialu Polsatu, by poddać się operacji ortopedycznej. Tym razem nie chciał czekać do ostatniej chwili. Po zabiegu czeka go rehabilitacja. Trzymamy kciuki, żeby szybko wrócił do formy i na ekrany.

Zobacz także: Gwiazda "M jak miłość" miała wypadek w górach. Jest po operacji

d3e0unp

Podziel się opinią

Share
d3e0unp
d3e0unp