ycipk-4e96td

Plotkowano o rozpadzie związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. "Kłótnie oczyszczają związki"

Jakiś czas temu media obiegła informacja o kryzysie w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Próżno szukać ich razem na ściankach, a ostatnio na imprezie branżowej aktorka pojawiła się z przyjaciółmi. Wszystko wskazuje na to, że plotki zostaną zażegnane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem na ściance
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem na ściance (ons.pl, Fot: ons.pl)
ycipk-4e96td

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak poznali się na planie serialu "Kasia i Tomek". Widzowie pokochali serialową parę, a ich uczucie się urzeczywistniło.

Jakiś czas temu fani byli zaskoczeni, ponieważ pisano o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary. Miłosna idylla miała zostać przerwana. Z prędkością światła po sieci poniosły się zdjęcia Pawła Wilczaka z inną kobietą z premiery "Kleru". Trudno było uciszyć plotki, tym bardziej, że nikt nie zajął konkretnego stanowiska.

ycipk-4e96td

Jak się okazuje, wciąż na ścianki chodzą osobo. Joanna Brodzik na ostatniej imprezie "Gwiazd dobroczynności" pojawiła się z przyjaciółmi. - Są takie wydarzenia, na których po prostu trzeba być. Dziś wyjątkowy wieczór podczas balu w towarzystwie mojej ekipy - napisała na swoim Instagramie. I nie był to Paweł Wilczak.

Jak informuje tygodnik "Dobry Tydzień", gwiazdorska para uważa, że "kłótnie oczyszczają atmosferę", a porozumienia szukają dla dobra dzieci. Nikt też nie szuka rozgłosu, a problemy w życiu prywatnym rozwiązują z dala od medialnego szumu.

ycipk-4e96td
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4e96td

ycipk-4e96td
ycipk-4e96td