WP

Plotkowano o rozpadzie związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. "Kłótnie oczyszczają związki"

Jakiś czas temu media obiegła informacja o kryzysie w związku Joanny Brodzik i Pawła Wilczaka. Próżno szukać ich razem na ściankach, a ostatnio na imprezie branżowej aktorka pojawiła się z przyjaciółmi. Wszystko wskazuje na to, że plotki zostaną zażegnane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem na ściance
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak razem na ściance (ons.pl, Fot: ons.pl)
WP

Joanna Brodzik i Paweł Wilczak poznali się na planie serialu "Kasia i Tomek". Widzowie pokochali serialową parę, a ich uczucie się urzeczywistniło.

Jakiś czas temu fani byli zaskoczeni, ponieważ pisano o kryzysie w związku gwiazdorskiej pary. Miłosna idylla miała zostać przerwana. Z prędkością światła po sieci poniosły się zdjęcia Pawła Wilczaka z inną kobietą z premiery "Kleru". Trudno było uciszyć plotki, tym bardziej, że nikt nie zajął konkretnego stanowiska.

WP

Jak się okazuje, wciąż na ścianki chodzą osobo. Joanna Brodzik na ostatniej imprezie "Gwiazd dobroczynności" pojawiła się z przyjaciółmi. - Są takie wydarzenia, na których po prostu trzeba być. Dziś wyjątkowy wieczór podczas balu w towarzystwie mojej ekipy - napisała na swoim Instagramie. I nie był to Paweł Wilczak.

Jak informuje tygodnik "Dobry Tydzień", gwiazdorska para uważa, że "kłótnie oczyszczają atmosferę", a porozumienia szukają dla dobra dzieci. Nikt też nie szuka rozgłosu, a problemy w życiu prywatnym rozwiązują z dala od medialnego szumu.

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP