Trwa ładowanie...

Była współpracowniczka komentuje Meghan i Harry'ego. Oto, co myśli

Nie brakuje doniesień o tym, że Meghan mobbingowała swoich pracowników w Pałacu Kensington. Śledztwo w tej sprawie trwa, a tymczasem w sieci ukazuje się wywiad z byłą szefową sztabu państwa Sussex.

Jak pracuje się z Harrym i Meghan? Była współpracowniczka komentujeJak pracuje się z Harrym i Meghan? Była współpracowniczka komentujeŹródło: Getty Images
d440rrw
d440rrw

Nie ma dnia, by nie pojawiły się jakieś niepokojące informacje o zachowaniu Meghan i Harry'ego. Państwo Sussex mierzą się co rusz z nowymi oskarżeniami. Wiosną tego roku opinię publiczną rozgrzały doniesienia "The Times". Dziennik opublikował świadectwa byłych pracowników Pałacu Kensington, którzy w 2018 r. mieli uskarżać się oficjalnie na złe traktowanie przez Markle. Pisano, że księżna miała zastraszać swoich współpracowników, a tych, których nie lubiła, zmuszać do rezygnacji z pracy. Jedna z osób, której zeznania wypłynęły do mediów, stwierdziła wprost, że była przez Meghan upokarzana. Inna punktowała, że Meghan "manipuluje ludźmi" i stosuje "emocjonalne okrucieństwo".

Po raz pierwszy o pracy z Meghan i Harrym wypowiada się pod imieniem i nazwiskiem ich była szefowa sztabu. Catherine St-Laurent odpowiadała za wszystkie sprawy książęcej pary i pomogła im stworzyć fundację Archewell w 2020 r. Co mówi?

Zobacz: Rozpromienieni Harry i William odsłaniają pomnik księżnej Diany

Catherine St-Laurent udzieliła wywiadu magazynowi "The Cut", w którym opisała swoją codzienną pracę. Amerykanka prowadzi z sukcesami kilka biznesów skupiających się przede wszystkim na rozwoju firm, na marketingu i skutecznej komunikacji. Pracowała dla Melindy i Billa Gatesa, a jakiś czas właśnie także z Meghan i Harrym.

d440rrw

- To było niesamowite doświadczenie - stwierdza od razu, gdy dziennikarze pytają o pracą dla Susseksów.

- Są niesamowicie utalentowanymi i kreatywnymi liderami. Jestem wdzięczna za to, że miałam możliwość, by towarzyszyć im w tej podróży. Czas, który z nimi spędziłam, był wyjątkowo satysfakcjonujący - dodaje.

Catherine idzie pod prąd i wypowiada się o Meghan i Harrym w samych superlatywach. Gdy inni chętnie zobaczyliby ich przed sądem pracy, ona stwierdza:

- Mają potencjał, by być wpływowymi liderami w medialnej przestrzeni. Czekam na to, aż znów będziemy mogli razem pracować.

d440rrw

St-Laurent zaczęła pracować z Meghan i Harrym w marcu 2020 r., gdy ogłosili, że przenoszą się do USA. Po 11 miesiącach ścisłej współpracy i stworzeniu fundacji, Catherine ogłosiła, że będzie od tej pory jedynie doradcą Susseksów.

d440rrw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d440rrw