Trwa ładowanie...

Prince Jackson rozdaje jedzenie potrzebującym

Jedni zostają w domach, publikując występy, zdjęcia i podcasty, inni postanawiają czynnie włączyć się w pomaganie najbardziej dotkniętym przez pandemię koronawirusa. Najstarszy syn Michaela Jacksona, Prince rozdawał paczki żywnościowe w Los Angeles.

Share
Prince Jackson rozdaje jedzenie potrzebującym
Źródło: Getty Images
d1b4aru

Pandemia koronawirusa uderzyła z najmocniejszą siłą w Stany Zjednoczone, liczba przypadków zarażeń przekroczyła już tę w Chinach i mówi się, że USA jest nowym epicentrum. Najbardziej poszkodowani są najbiedniejsi obywatele, którzy pracowali głównie w usługach i gastronomii, branżach, które przestały działać.

Wiele gwiazd zdecydowało się wesprzeć finansowo instytucje wspierające potrzebujących i bank żywności. Fundacja Rihanny przeznaczyła 5 milionów dolarów, Blake Lively i Ryan Reynolds przelali kolejny milion, Ania i Robert Lewandowscy także przeznaczyli bardzo pokaźną sumę.

Pomóc można także działając w wolontariacie przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności. Zdecydował się na to najstarszy syn Michaela Jacksona, Prince. W maseczce higienicznej i jednorazowych rękawiczkach rozdawał paczki z jedzeniem potrzebującym z południowej dzielnicy Los Angeles. Jak podaje agencja fotograficzna, na miejscu towarzyszył mu ochroniarz, który na koniec dnia odwiózł go do domu.

d1b4aru

Michael Joseph Jackson Jr. (zwanym Princem) urodził się w 1997 roku. Jest synem Michaela Jacksona i jego ówczesnej żony Debbie Rowe. Para rozstała się w 1999 roku. Michael i jego siostra Paris trafili pod opiekę ojca, po tym jak matka zrzekła się praw rodzicielskich. Po śmierci Michaela Jacksona w 2009 r. opiekę nad Princem, Paris, a także Princem Michaelem "Blanketem" przejęła babcia, Katherine Jackson. Rodzeństwo starało się początkowo nie udzielać wywiadów.

Choć media nie mają wątpliwości, że matką Prince'a jest Debbie Rowe, ojcostwo Michaela Jacksona podają w wątpliwość. Na temat plotek wypowiedział się sam Michael Jr.: "To nie ma żadnego znaczenia. To nie powinno nikogo interesować".

Już jako dorosły chłopak zajął się działalnością w organizacji charytatywnej Heal Los Angeles, która skupia się na problemach głodujących dzieci, przemocy i bezdomności.

d1b4aru

Podziel się opinią

Share
d1b4aru
d1b4aru