Trwa ładowanie...

Ryan Reynolds i Blake Lively wspierają banki żywności. Przeznaczyli na to milion dolarów

Ryan Reynolds i Blake Lively zareagowali na ogólnoświatową walkę z koronawirusem. Aktorska para zdobyła się na hojny gest.

Ryan Reynolds i Blake Lively wspierają banki żywności. Przeznaczyli na to milion dolarówŹródło: Getty Images
d31t6lt

W obliczu pandemii koronawirusa rządy wielu krajów wprowadziły zaostrzone środki ostrożności. Nadzwyczajna sytuacja wpływa praktycznie na wszystkie aspekty życia obywateli. Wsparcie potrzebne jest nie tylko w segmencie zdrowotnym, ale w każdym, który ułatwi funkcjonowanie w tym najtrudniejszym czasie, zwłaszcza tym najbardziej potrzebującym pomocy. Działać postanowili Ryan Reynolds i jego żona, Blake Lively.

W poście, jaki aktor zamieścił na Instagramie poinformował, że wraz z żoną ma zamiar w tym celu przekazać milion dolarów. Fundusze małżonkowie chcą przekazać dwóm organizacjom reprezentującym banki żywności. Pieniądze mają trafić do amerykańskiej organizacji Feeding America i kanadyjskiej Food Banks Canada. - Koronawirus brutalnie wpłynął na życie osób starszych i niezamożnych rodzin - napisała na Instagramie Lively, informując o dezycji.

Zobacz wideo: Koronawirus. Zakazano imprez masowych. Gwiazdy przekładają koncerty

- Te organizacje potrzebują naszej pomocy – przekonywał we wpisie, zachęcając do pójścia w ich ślady. - Zadbajcie o wasze ciała i serca. Zostawcie miejsca dla radości. Zadzwońcie do kogoś, kto jest odizolowany i może potrzebować kontaktu – zaapelował do fanów.

Jak podaje magazyn "People", Reynolds i Lively to nie jedyne gwiazdy, które zaangażowały się w finansową pomoc w walce z koronawirusem. Przykładowo, Justin Bieber w lutym zapowiedział, że wsparł finansowo chińską fundację działającą na rzecz dzieci Beijing Chunmiao Children Aid Foundation, której działalność jest szczególnie istotna po wydarzeniach w Wuhan. Donatella Versace z córką zaś postanowiły przekazać 200 tys. euro, wspierając oddział intensywnej terapii szpitala San Raffaele w Mediolanie. W pomoc amerykańskim bankom żywności zaangażował się także m.in. Ben Affleck.

d31t6lt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31t6lt