Trwa ładowanie...

Radosław Majdan o oczekiwaniu na syna: "Nie mogę go sobie wyobrazić"

Radosław Majdan wkrótce po raz pierwszy zostanie tatą. Udzielił wywiadu, w którym opowiedział o oczekiwaniu na syna.

Radosław Majdan o oczekiwaniu na syna: "Nie mogę go sobie wyobrazić"Źródło: ONS
d1n8xu3

Radosław Majdan wkrótce powita na świecie swoje dziecko. On i jego żona już nie mogą doczekać się, kiedy pojawi się maleństwo. Dla piłkarza to wyjątkowy moment, ponieważ to jego pierwsze dziecko. Obecnie wychowuje wraz z Rozenek dwóch jej synów z poprzedniego małżeństwa. Z powodu pandemii koronawirusa i wprowadzonych restrykcji przez jakiś czas małżeństwo obawiało się, że rodzinny poród nie będzie możliwy. Na szczęście okazało się, że restrykcje zostały złagodzone.

Majdan w rozmowie z magazynem "Party" powiedział: "Choć czekam na niego z utęsknieniem, zupełnie nie mogę go sobie wyobrazić! Bardzo dużo we mnie emocji, ale i stresu – o zdrowie Małgosi, o zdrowie naszego synka. Ja się bardzo denerwowałem już podczas badań, a co dopiero będzie w takiej chwili, jaką jest poród! Mogę się tylko domyślać, jakie emocje będę odczuwać, kiedy synek weźmie swój pierwszy oddech, kiedy po raz pierwszy krzyknie, kiedy wezmę go na ręce, a on po raz pierwszy na mnie spojrzy. Sztuką będzie się wtedy nie popłakać".

Zobacz także: Rozenek i Majdan żałują, że nie poznali się wcześniej. Marzą o dużej rodzinie

Były piłkarz został zapytany o koszt porodu, który podobno może wynosić nawet 25 tys. zł: "Ktoś kiedyś powiedział fajne zdanie: prawdziwi dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. I tego się trzymam" – odpowiedział.

d1n8xu3

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek o swoje dziecko starali się bardzo długo. W końcu udało się, dzięki metodzie in vitro: "Nie jest tajemnicą, że o nasze dziecko staraliśmy się trzy lata i bywały momenty, kiedy nie wierzyliśmy, że się uda. Tak sobie teraz myślę, że jak nasz synek będzie miał na przykład urodziny, ze łzami w oczach będę wspominać czasy, kiedy myślałem, że może nigdy nie urodzi. A jednak się udało!" powiedział Majdan.

Dziecko przyjdzie na świat na początku czerwca.

d1n8xu3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1n8xu3