Trwa ładowanie...
d3buzji

Rafał Brzozowski nie próżnuje. Korzysta z uroków natury

Rafał Brzozowski z każdym kolejnym dniem udowadnia jak wiele ma swoim fanom do zaoferowania. Jego uśmiech, dystans, poczucie humoru i otwartość przyciągają do siebie ludzi jak magnes. Gwiazdor chętnie pokazuje im, co robi w swoim wolnym czasie.
Share
Rafał Brzozowski spędza czas na świeżym powietrzu.
Rafał Brzozowski spędza czas na świeżym powietrzu.Źródło: Instagram
d3buzji

Rafał Brzozowski ma naprawdę wielu fanów i może cieszyć się ich wsparciem. Nic więc dziwnego, że gdy piosenkarz otrzymał propozycję prowadzenia teleturnieju "Koło fortuny", internauci nie mogli kryć swojej radości. W końcu zobaczenie swojego idola w zupełnie innej roli to ciekawe doświadczenie. Tam długo miejsca nie zagrzał – został przeniesiony do „Jaka to melodia’, gdzie cieszy oko swoich wiernych fanów. Ci jednak śledzą nie tylko jego zawodowe sukcesy, ale i życie prywatne.

Rafał Brzozowski ciepłe dni postanowił wykorzystać na zupełny relaks. W ostatnim czasie sporo pracował nad nowymi odcinkami „Jaka to melodia”, dlatego zdecydowanie należy mu się chwila wytchnienia. Wokalista wybrał się na Mazury, gdzie swój czas spędza na wodzie. „Czas tylko dla mnie. Cisza i spokój na jeziorze – bezcenne” - napisał.

A jak Wy spędzacie dni z piękną pogodą?

d3buzji

Podziel się opinią

Share
d3buzji
d3buzji