Trwa ładowanie...
dw7qdng

Rafał Maserak odebrał syna ze szpitala. Przy okazji podzielił się ważną decyzją

Rafał Maserak został po raz pierwszy ojcem tuż przed startem kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami". Dumny tata chętnie dzieli się kolejnymi radosnymi etapami bycia rodzicem. Ostatnio przekazał ważne informacje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Maserak został po raz pierwszy tatą
Rafał Maserak został po raz pierwszy tatą (East News)
dw7qdng

Pierwsze dziecko Rafała Maseraka i jego narzeczonej przyszło na świat 4 marca. Para nadała mu imię Leon. Gwiazdor zadedykował synowi pierwszy występ w nowej edycji "Tańca z gwiazdami", a następnie pokazał się z nim na zdjęciu w mediach społecznościowych.

Po kilku dniach dumny tata odebrał partnerkę i dziecko ze szpitala. Ze swoimi fanami podzielił się informacją o tym, że zdecydował o bankowaniu krwi pępowinowej, która w przyszłości może pomóc Leonowi w walkach z różnymi chorobami.

"Jeszcze kilka dni temu szliśmy do szpitala a dziś już w komplecie jesteśmy w domu. 👨‍👩‍👦🙏🙏 Długo się zastanawialiśmy czy bankować krew pępowinową i finalnie po konsultacjach z lekarzem, położna i znajomymi zdecydowaliśmy się, że jeśli można zrobić coś co w przyszłości może pomóc naszemu dziecku to warto w to zainwestować. Z perspektywy czasu jestem pewny, że to dobra decyzja!" - napisał na Instagramie.

dw7qdng

Coraz więcej osób decyduje się na ten krok przy narodzinach dzieci. W krwi pępowinowej znajdują się komórki macierzyste, które w przyszłości mogą pomóc w walce z chorobami nowotworowymi czy neurologicznymi.

dw7qdng

Podziel się opinią

Share

dw7qdng

dw7qdng