Trwa ładowanie...

Rafał Maserak zostanie ojcem. Tancerz zdradził płeć dziecka!

Rafał Maserak i Małgorzata Lis oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Znany tancerz ujawnił pierwsze szczegóły dotyczące potomka.

Share
Rafał Maserak zostanie ojcem. Tancerz zdradził płeć dziecka!
Źródło: ONS.pl
d13jaoe

Rafał Maserak w ciągu ostatnich kilku lat diametralnie zmienił się nie do poznania. Dzięki związkowi z Małgorzatą Lis zaczął zmieniać swoje nawyki i przyzwyczajenia, a także zrezygnował z rozrywkowego trybu życia. Ostatecznie doszło do tego, że tancerz postanowił założyć rodzinę.

Rafał Maserak udostępnił na swoim profilu na Instagramie post, w którym zdradził, że już niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem.

d13jaoe

"Jestem wdzięczny za rok 2019! 2020 nie mogłem się Ciebie doczekać i jestem wdzięczny za to, że za jakiś czas nasza rodzina będzie już w komplecie i dołączy do nas nasz synek. Czekamy na Ciebie, ale jeszcze chwilę posiedź w brzuszku u mamy. My szykujemy Ci tu gniazdko!" (pisownia oryginalna) - czytamy.

Maserak otrzymał gratulacje od wielu gwiazd. Wśród nich m.in. Katarzyna Zielińska, Monika Pyrek, Wojtek Sokół, Katarzyna Zielińska, Beata Tadla, Anita Sokołowska oraz Lenka Kliment.

ZOBACZ TAKŻE: Z tymi co się znają - Czesław Zabiegło

d13jaoe

Podziel się opinią

Share
d13jaoe
d13jaoe