Trwa ładowanie...
ycipk-2ojzh1

Rafał Maserak zostanie ojcem. Tancerz zdradził płeć dziecka!

Rafał Maserak i Małgorzata Lis oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Znany tancerz ujawnił pierwsze szczegóły dotyczące potomka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Maserak zostanie ojcem. Tancerz zdradził płeć dziecka!
Rafał Maserak zostanie ojcem. Tancerz zdradził płeć dziecka! (ONS.pl)
ycipk-2ojzh1

Rafał Maserak w ciągu ostatnich kilku lat diametralnie zmienił się nie do poznania. Dzięki związkowi z Małgorzatą Lis zaczął zmieniać swoje nawyki i przyzwyczajenia, a także zrezygnował z rozrywkowego trybu życia. Ostatecznie doszło do tego, że tancerz postanowił założyć rodzinę.

Rafał Maserak udostępnił na swoim profilu na Instagramie post, w którym zdradził, że już niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem.

"Jestem wdzięczny za rok 2019! 2020 nie mogłem się Ciebie doczekać i jestem wdzięczny za to, że za jakiś czas nasza rodzina będzie już w komplecie i dołączy do nas nasz synek. Czekamy na Ciebie, ale jeszcze chwilę posiedź w brzuszku u mamy. My szykujemy Ci tu gniazdko!" (pisownia oryginalna) - czytamy.

ycipk-2ojzh1

Maserak otrzymał gratulacje od wielu gwiazd. Wśród nich m.in. Katarzyna Zielińska, Monika Pyrek, Wojtek Sokół, Katarzyna Zielińska, Beata Tadla, Anita Sokołowska oraz Lenka Kliment.

ZOBACZ TAKŻE: Z tymi co się znają - Czesław Zabiegło

ycipk-2ojzh1

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-2ojzh1

ycipk-2ojzh1
ycipk-2ojzh1