Trwa ładowanie...
d2tqchi

Rafał Maserak zostanie ojcem. Tancerz zdradził płeć dziecka!

Rafał Maserak i Małgorzata Lis oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Znany tancerz ujawnił pierwsze szczegóły dotyczące potomka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Maserak zostanie ojcem. Tancerz zdradził płeć dziecka!
Rafał Maserak zostanie ojcem. Tancerz zdradził płeć dziecka! (ONS.pl)
d2tqchi

Rafał Maserak w ciągu ostatnich kilku lat diametralnie zmienił się nie do poznania. Dzięki związkowi z Małgorzatą Lis zaczął zmieniać swoje nawyki i przyzwyczajenia, a także zrezygnował z rozrywkowego trybu życia. Ostatecznie doszło do tego, że tancerz postanowił założyć rodzinę.

Rafał Maserak udostępnił na swoim profilu na Instagramie post, w którym zdradził, że już niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem.

"Jestem wdzięczny za rok 2019! 2020 nie mogłem się Ciebie doczekać i jestem wdzięczny za to, że za jakiś czas nasza rodzina będzie już w komplecie i dołączy do nas nasz synek. Czekamy na Ciebie, ale jeszcze chwilę posiedź w brzuszku u mamy. My szykujemy Ci tu gniazdko!" (pisownia oryginalna) - czytamy.

Maserak otrzymał gratulacje od wielu gwiazd. Wśród nich m.in. Katarzyna Zielińska, Monika Pyrek, Wojtek Sokół, Katarzyna Zielińska, Beata Tadla, Anita Sokołowska oraz Lenka Kliment.

d2tqchi

ZOBACZ TAKŻE: Z tymi co się znają - Czesław Zabiegło

d2tqchi

Podziel się opinią

Share

d2tqchi

d2tqchi