Trwa ładowanie...

Rafał Maślak: Żona czasem wbija we mnie szpilkę

Mister Polski roku 2014 przyznał ostatnio w rozmowie z tabloidem, że czas skończyć ze skakaniem z kwiatka na kwiatkiem. Małżeństwo zmieniło jego mentalność, a poza tym wkrótce zostanie ojcem.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rafał Maślak: Żona czasem wbija we mnie szpilkęŹródło: ONS.pl
d2m1f77

- Żona mówi mi: Kochanie mógłbyś trochę więcej czasu ze mną spędzać – zdradził w rozmowie z "Faktem" Rafał Maślak – zastanawiam się czy to nie będzie dalej się rozwijało – dodał ze śmiechem.

Celebryta przyznał, że wcześniej żona pozwalała mu dużo podróżować. Nic dziwnego, że teraz chce go trochę do siebie przywiązać, zwłaszcza w tak ważnym dla nich okresie, jakim jest oczekiwanie na pierwsze dziecko.

Zobacz też wideo:

- Nie narzekam, nadal dobrze się ze sobą czujemy. Można nawet powiedzieć, że swoją miłość przeżywany na nowo. Małżeństwo zmieniło moją mentalność. To coś poważnego. Przed ołtarzem i Bogiem mówiliśmy sobie bardzo ważne słowa o wierności. Nie ma mowy o skakaniu z kwiatka na kwiatek. Teraz już nie można tak po prostu ze sobą zerwać – wyznał Rafał Maślak.

d2m1f77

Mister Polski i Kamila Nicpoń poznali się na planie teledysku discu polo. Mięli tylko ze sobą zatańczyć, a tymczasem wpadli po uszy. Pobrali się 14 sierpnia 2018 r. W grudniu oświadczyli, że spodziewają się dziecka.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2m1f77
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2m1f77