Trwa ładowanie...
d117pic

Reese Witherspoon z 16-letnim synem. Skóra zdjęta z matki

Reese Witherspoon jest matką trójki dzieci i coraz częściej zabiera najstarszą córkę na imprezy filmowe czy pokazy metody. 20-latka wygląda jak młodsza wersja mamy, ale nie tylko ona wdała się w gwiazdę. Potwierdzają to najnowsze fotki Reese z 16-letnim synem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reese Witherspoon z synem Deaconem w 2010 r.
Reese Witherspoon z synem Deaconem w 2010 r. (Getty Images)
d117pic

Reese Witherspoon zabrała ostatnio swojego syna Deacona na lunch. Nie zwracając uwagi na paparazzi, cieszyli się swoim towarzystwem, śmiali się i rozmawiali. Chłopak jest bardzo podobny do matki, która urodziła go pierwszemu mężowi. Po ośmiu latach małżeństwa doszło jednak do rozwodu.

Reese Witherspoon z synem Deaconem w 2010 r. Forum
Reese Witherspoon z synem Deaconem w 2010 r. (Forum)

Ojcem Deacona jest Ryan Phillippe, który poznał przyszłą żonę w 1997 r. Dwa lata później Reese i Ryan wystąpili w kultowej "Szkole uwodzenia" i stanęli na ślubnym kobiercu. W tym samym roku na świat przyszła Ava Elizabeth Phillippe, a cztery lata później urodził się Deacon. Po obojgu widać, że geny matki są dominujące.

d117pic

Zobacz także: Reese Witherspoon: piękne rodzinne święta aktorki

  Getty Images
(Getty Images)

Małżeństwo Phillippe'a (na zdjęciu) i Witherspoon nie przetrwało próby czasu. Kiedy Deacon miał trzy latka, para ogłosiła separację, a kilka miesięcy później doszło do rozwodu. Powodem rozstania były "różnice nie do pogodzenia". Początkowo aktorka domagała się odebrania byłemu mężowi prawa do sprawowania opieki nad dziećmi, ale sąd zdecydował, że mają się dzielić obowiązkami rodzicielskimi.

Phillippe nie ożenił się powtórnie (było głośno o jego romansach z kilkoma modelkami), za to Witherspoon znalazła szczęście u boku Jima Rotha. Mężczyzna prowadzi agencję talentów, której Witherspoon była klientką. Para pobrała się w 2011 r., a rok później aktorka urodziła syna, Tennessee'ego.

d117pic

Obejrzyj: Aleksandra Woźniak kończy studia. Coraz bardziej odchodzi od aktorstwa

d117pic

Podziel się opinią

Share
d117pic
d117pic