WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Renata Kaczoruk na okładce magazynu "Joy"
Czerwony dywan

Renata Kaczoruk na okładce magazynu "Joy"

Gwiazdą październikowej okładki magazynu "Joy" jest Renata Kaczoruk. Naszej dziennikarce, Basi Pasek, udało się odwiedzić ją na planie i zajrzeć za kulisy sesji zdjęciowej. Zobaczcie wideo!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

To jest ciężka praca, ale dla mnie zawsze była dobrą zabawą. Tutaj mam możliwość pokazać trochę więcej ekspresji, niż na ulicy. Tam, jak tańczę i robię z siebie głupka, to różnie jest to odczytywane. Na sesji mogę zrobić wszystko - powiedziała Renata Kaczoruk.

Jaka jest prywatnie? Jak sobie radzi z przeciwnościami losu? Zobaczcie nasze wideo!

WP
Materiały prasowe
Podziel się
Kuba Wojewódzki, Renata Kaczoruk ONS.pl
Podziel się
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną Materiały prasowe
Podziel się
WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP