Trwa ładowanie...
d260774
News

Reni Jusis pozuje w bikini. Fani komentują jej brzuch

Ostatnio rzadziej pojawiała się w social mediach. Po rozstaniu z Tomkiem Makowieckim ciężko pracowała na swoją pozycję. Teraz Reni Jusis nareszcie może pozwolić sobie na odpoczynek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Reni Jusis była ostatnio bardzo zapracowana
Reni Jusis była ostatnio bardzo zapracowana (ONS.pl)
d260774

Po udziale w "Tańcu z gwiazdami" Reni Jusis skupiła się na rozwoju kariery wokalnej i powróciła do koncertowania. Dopiero teraz dała sobie przyzwolenie na chwilę wytchnienia. Chiński Nowy Rok zdecydowała się spędzić w cieplejszym klimacie, wśród palm i na rozgrzanym piasku. Od kilku dni zamieszcza zdjęcia z tropików, a jej figura niezmiennie zachwyca. Aż trudno uwierzyć, że ta 45 -letnia artystka urodziła dwójkę dzieci.

Zobacz wideo:

Najważniejsza w zdjęciach z wakacji jest nienachalna ekspozycja. Tu, pod pozorem zainteresowania fanów ciekawą lekturą, Reni Jusis pokazała swój umięśniony brzuch i szczupłą talię. Fani bardzo szybko zareagowali na odważne zdjęcie.

d260774

Zobacz też: Rozstali się po 12 latach

"Cudownie wygląda pani w tym bikini", "Fajny brzuszek", czytamy pod fotką na Instagramie.

I trudno nie przyznać fanom racji. Reni Jusis po rozstaniu z wieloletnim, młodszym od niej o dziewięć lat mężem nabrała wiatru w żagle. Nagrała płytę, wystąpiła w tanecznym show, koncertuje po całej Polsce, a przy tym jest mamą dwójki dzieci. Odpoczynek z dala od obowiązków z pewnością jej się należy.

d260774

Podziel się opinią

Share

d260774

d260774