Trwa ładowanie...

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się po 12 latach małżeństwa. Plotki się potwierdziły

Reni Jusis i Tomek Makowiecki postanowili się rozwieść po 12 latach małżeństwa. O kryzysie w ich związku mówiło się już od dłuższego czasu.

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się po 12 latach małżeństwa. Plotki się potwierdziłyŹródło: East News
d13qt1s
d13qt1s

Reni Jusis i Tomek Makowiecki rozwiedli się

Nieoficjalne doniesienia o rozwodzie Reni JusisReni Jusis i Tomka Makowieckiego pojawiały się już od pewnego czasu. Para jednak zdawała się nie potwierdzać tych informacji. W rozmowie z serwisem Plejada, rzecznik Sądu Okręgowego w Gdańsku, oznajmił, że doszło do rozstania na drodze sądowej.

- Mogę potwierdzić informację, że rozprawa została przeniesiona z dnia 9 maja na 25 kwietnia 2019 r. Sąd zamknął wszystko na jednej rozprawie, na której został orzeczony rozwód - powiedział rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Gdańsku ds. cywilnych, Łukasz Zioła.

Pierwsze pogłoski dotyczące kryzysu w małżeństwie muzyków pojawiły się już w 2016 r. Reni Jusis wróciła z urlopu macierzyńskiego i od razu zajęła się nagrywaniem nowego albumu, co niezbyt miało się podobać Makowieckiemu. Para cały czas przeczyła wszelkich doniesieniom.

Reni Jusis i Tomek Makowiecki - muzyczne małżeństwo

Obydwoje artyści mieli za sobą już pewne doświadczenie w poprzednich relacjach. Po pewnym czasie wyszło na jaw, że spotykają się sobą. Pomimo dzielącej ich różnicy dziewięciu lat, wyglądali na bardzo dobraną parę.

W 2007 r. postanowili wziąć ślub w podwarszawskim Konstancinie-Jeziorna. Ciekawostką jest, że Reni Jusis spóźniła się na ceremonię aż 20 minut. Małżeństwo doczekało się dwójki dzieci: Gai (7 l.) i Teofila (9 l.).

d13qt1s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13qt1s