Trwa ładowanie...
ddals2a

Robbie Williams nie pamięta swoich piosenek. Narkotyki zrobiły swoje

Robbie Williams zaczął karierę jako 16-latek i szybko poznał ciemne oblicza show-biznesu. Depresja, narkomania, alkoholizm to czubek góry lodowej problemów, z którymi się zmagał. I choć od dwóch dekad jest "czysty", to w jego organizmie zaszły nieodwracalne zmiany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robbie Williams ostro imprezował od początku swojej kariery
Robbie Williams ostro imprezował od początku swojej kariery (Getty Images)
ddals2a

Na początku lat 90. Robbie Williams był najmłodszym członkiem boysbandu Take That, później z powodzeniem kontynuował karierę solową. Młody gwiazdor przypłacił wielką sławę depresją i uzależnieniem od alkoholu i narkotyków. W powrocie do trzeźwości pomagał mu Elton John i podobno przez ostatnie 20 lat Williams nie tyka żadnych używek, skupiając się na życiu rodzinnym i pracy. Ostatnio wyznał, że występy sceniczne stanowią dla niego nie lada wyzwanie, bo… nie pamięta słów swoich piosenek.

Obejrzyj: Koronawirus. Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

W rozmowie z "Sun on Sunday" 46-letni gwiazdor wyznał, że występując na żywo zawsze ma przed sobą prompter, na którym wyświetlane są słowa piosenki.

ddals2a

- Kiedy występujesz na stadionie pełnym ludzi i nadużywałeś narkotyków, twój mózg nie będzie pracował, jak należy – mówił Williams. – A ostatnie, czego byś chciał stojąc przed 80-tysięcznym tłumem, to zapomnieć tekstu swojej piosenki – dodał gwiazdor.

Przypomnijmy, że Williams od lat mówi otwarcie o swoich problemach z używkami i zdrowiem psychicznym.

- Czegoś mi brakuje. Może to zespół Aspergera albo autyzm. Nie wiem dokładnie, co to jest, ale coś mi dolega. Bycie w mojej głowie to dość ciężka praca. Powiedziałbym, że zmagam się z interesującym przymusem, uzależnieniem, chorobą psychiczną – wyznał w 2018 r.

ddals2a

Williams zerwał z imprezowym stylem życia, w czym z pewnością pomogło mu małżeństwo i ojcostwo. Gwiazdor znany z głośnych romansów (m.in. z Cameron Diaz, Lindsay Lohan, Nicole Kidman) ustatkował się w 2006 r., gdy na jego drodze pojawiła się amerykańska aktorka Ayda Field. Cztery lata później stanęli na ślubnym kobiercu, a dziś tworzą sześcioosobową rodzinę. Najstarsza córka pary ma 8 lat, a najmłodszy syn został urodzony przez surogatkę w lutym 2020 r.

ddals2a

Podziel się opinią

Share
ddals2a
ddals2a