Trwa ładowanie...
ddtee5s

Robert Lewandowski chwali się rodzinnym zdjęciem: "Moje dziewczyny"

Rodzina Lewandowskich znowu jest w komplecie. Robert zamieścił w sieci zdjęcie w towarzystwie swoich ukochanych dziewczyn.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Lewandowski chwali się rodzinnym zdjęciem: "Moje dziewczyny"
Robert Lewandowski chwali się rodzinnym zdjęciem: "Moje dziewczyny" (Instagram.com)
ddtee5s

Anna Lewandowska 6 maja 2020 r. urodziła drugie dziecko. Trenerka i jej mąż, Robert, przywitali na świecie córkę, której dali na imię Laura. Radosną nowinę za pośrednictwem Instagrama przekazał dumny tata. Laura, podobnie zresztą jak Klara, pierwsze chwile życie spędziła w jednej z klinik w Monachium, gdzie Lewandowscy żyją od kilku lat.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska opuściła gardę. Powiedziała o pieniądzach, strachu i roli religii w życiu

Piłkarz nie nacieszył się jednak długo nowym członkiem rodziny. Od 8 maja przebywał na przymusowej kwarantannie, z dala od rodziny. Z kolei 16 maja wróciła Bundesliga. Aby rozgrywki przebiegały bezpiecznie, piłkarze musieli poddać się kwarantannie w hotelach.

ddtee5s

Na szczęście ten czas dobiegł końca i dziś ponownie rodzina Lewandowskich może cieszyć się swoją obecnością. Robert Lewandowski opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym możemy Annę, która z Laurą na rękach daje mężowi buziaka. Z drugiej strony natomiast uroczym całusem darzy go Klara.

"Moje dziewczyny" - napisał piłkarz.

ddtee5s

Podziel się opinią

Share
ddtee5s
ddtee5s