Trwa ładowanie...
dka4fag

Robert Śmigielski skomentował mocny wywiad Weroniki Rosati

Weronika Rosati oskarżyła byłego partnera i ojca swojego dziecka o przemoc fizyczną i psychiczną. Na jego odpowiedź, choć znacznie łagodniejszą, nie trzeba było długo czekać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Weronika Rosati oskarża Roberta Śmigielskiego o przemoc
Weronika Rosati oskarża Roberta Śmigielskiego o przemoc (East News)
dka4fag

"Uderzał wielokrotnie. W twarz, w rękę. Uderzył mnie też, jak byłam w zaawansowanej ciąży, a potem, gdy trzymałam córeczkę na rękach. Gdy znów któryś raz mnie uderzył, zadzwoniłam po ojca. W końcu poszłam na policję i zgłosiłam znęcanie się psychiczne i fizyczne" - powiedziała w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów" Rosati.

W wywiadzie, który szybko rozniósł się po sieci, wspomniała również, że Śmigielski ją upokarzał i wyzywał.

"Fakt" dowiedział się, że Weronika faktycznie złożyła zawiadomienie na policji, ale dopiero w styczniu 2019 roku. Tabloid dotarł do Śmigielskiego i zapytał go o sprawę.

- Dowiaduję się tego od państwa redakcji. Jeśli tak jest to uważam, że to celowa gra mojej byłej partnerki, by mnie zdyskredytować - powiedział lekarz.

dka4fag

Weronika i Robert byli parą dwa lata. Owocem tego związku jest córka, Elizabeth. Rosati już jakiś czas temu przyznała, że z ojcem dziecka rozstała się zaraz po porodzie, gdy dowiedziała się, że oprócz czwórki dzieci z małżeństwa, ma jeszcze trójkę dzieci z dwoma innymi kobietami.

Śmigielski to ceniony lekarz-ortopeda. Z jego wiedzy i pomocy korzystają między innymi polscy sportowcy, w tym Justyna Kowalczyk. Otylia Jędrzejczak czy Anita Włodarczyk.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

dka4fag

Podziel się opinią

Share
dka4fag
dka4fag