Trwa ładowanie...

Rodzina Królikowskich w komplecie. Antek pokazał urocze zdjęcia

Trzy miesiące po śmierci głowy rodziny, Królikowscy wciąż spędzają w swoim gronie sporo czasu. Pomimo żałoby zorganizowali sobie sesję zdjęciową z zabawnym elementem.

Share
Rodzina Królikowskich w komplecie. Antek pokazał urocze zdjęciaŹródło: ONS
d5g0lf8

Ostatnie miesiące zmusiły wszystkich Polaków do pozostania w domach. Okres pandemii dla wielu stał się okazją do zacieśnienia więzi rodzinnych. W przypadku rodziny Królikowskich okazywanie sobie wzajemnego wsparcia było jeszcze ważniejsze niż zwykle.

Pod koniec lutego po walce z ciężką chorobą neurologiczną zmarł Paweł Królikowski. Aktor miał zaledwie 58 lat. Od tego czasu jego żona Małgorzata Ostrowska-Królikowska razem z piątką dzieci zaszyła się w ich domu w Zalesiu.

Zobacz: Julia Kamińska o Antku Królikowskim: "Wiele mu zawdzięczam"

Nie oznacza to jednak, że Królikowscy unikają kontaktu ze światem. W mediach społecznościowych publikują rodzinne zdjęcia. Na ich twarzach ponownie gości uśmiech.

d5g0lf8

Z okazji Dnia Matki dzieci Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej postanowiły sprawić jej wyjątkowy prezent. Zorganizowali wspólną sesję zdjęciową w ich ogrodzie. Towarzyszyła im w tym maskotka w postaci królika oraz duży kosz kwiatów.

Na Insta Story Antek Królikowski przedstawił kulisy sesji. Zebranie tak licznej gromadki i ustawienie do zdjęcia było sporym wyzwaniem. Jak zapowiadał, na zdjęciach miały pojawić się też psy, ale jak widać po zaprezentowanych efektach, uciekły sprzed obiektywu.

Ponadto najstarszy syn w rodzinie Królikowskich opublikował najnowsze zdjęcie z mamą i zestawił je z fotką sprzed lat. Widać po nich, że dla Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej czas się zatrzymał. Wciąż wygląda młodo.

d5g0lf8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d5g0lf8
d5g0lf8