Trwa ładowanie...
d4ljzor

Paweł Królikowski nie żyje. Antek Królikowski opublikował wymowne Instastory

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego. Aktor trafił do szpitala tuż przed Bożym Narodzeniem. Jego syn wrzucił właśnie wymowne Instastory. Widzimy w nim jego tatę w swojej najsłynniejszej roli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W ten sposób Anek Królikowski pożegnał Pawła Królikowskiego
W ten sposób Anek Królikowski pożegnał Pawła Królikowskiego (SPL/East News)
d4ljzor

Na Instagramie Antka Królikowskiego pojawiło się wiele mówiące Instastory. Syn zmarłego aktora opublikował kilkusekundowy fragment "Rancza", w którym Paweł Królikowski grał jedną z głównych ról, wcielając się w postać Kusego.

- To najpiękniejszych dzień w moim życiu - mówi Królikowski, tuląc swoją ekranową partnerkę, graną przez Ilonę Ostrowską.

31-letni aktor, którego możemy oglądać "Bad Boy" Patryka Vegi, opatrzył wideo hasztagiem #Kusyforever.

   Instagram.com
(Instagram.com)

27 lutego Antek Królikowski pożegnał ojca, publikując wzruszający wpis. Zilustrował go czarno-białym zdjęciem taty.

d4ljzor

"Dzisiaj, po wielu miesiącach walki z chorobą, odszedł Paweł Królikowski. Nasz ukochany Tata i Mąż. Zawsze będziesz w naszych sercach. Do zobaczenia Tato" - napisał pod zdjęciem.

Nie żyje Paweł Królikowski

Paweł Królikowski w maju skończyłby 59 lat. W 1987 r. ukończył studia na Wydziale Aktorskim filii krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu.

Aktor zagrał w wielu filmach i serialach, a wielką sympatię widzów zdobył za sprawą serialu "Ranczo". W ostatnim czasie gwiazdor był także prezesem Związku Artystów Scen Polskich, ale rezygnował z tej roli kilka dni przed śmiercią.

Paweł Królikowski był mężem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. Doczekali się piątki dzieci: trzech synów i dwóch córek.

d4ljzor

Podziel się opinią

Share
d4ljzor
d4ljzor