Trwa ładowanie...

Roksana Węgiel szczerze o swoich emocjach: "Nieraz jest ciężko"

Choć ma zaledwie kilkanaście lat, Roksana Węgiel już teraz musi mierzyć się z negatywnymi aspektami sławy. Ocenia ją wiele osób, a ich słowa bywają krzywdzące.

Share
Roksana Węgiel szczerze o swoich emocjach: "Nieraz jest ciężko"Źródło: Getty Images
d119m3b

Roksana Węgiel szybko podbiła polski show-biznes. Choć ma zaledwie kilkanaście lat, obowiązki związane z jej karierą są podobne, o ile nie takie same, jak gwiazd, które na estradzie spędziły już sporo czasu. Nastolatka koncertuje w miejscowościach w całym kraju - zdarzyło jej się nawet grać imprezę sylwestrową w Gdańsku i w Zakopanem, a różnica pomiędzy jej występami wynosiła kilka godzin. Muzyka to jednak nie wszystko - Węgiel bierze udział w kampaniach reklamowych, aktywnie prowadzi swoje social media, a do tego musi przyjąć na siebie obowiązki przeciętnej kilkunastolatki, takie jak szkoła czy pomoc w domu. Tego wszystkiego nie ułatwiają jej ludzie, którzy stale wyrażają swoje opinie.

I choć sława z pewnością przynosi młodej gwieździe wiele korzyści i pozytywów, to jednak gwiazda musi być przygotowana również na gorsze chwile. Popularność równoznaczna jest między innymi z hejtem. Sama Roksana Węgiel przyznaje, że momentami bywa jej ciężko.

d119m3b

W obszernym wpisie na Instagramie opowiedziała fanom, jak wygląda to z jej strony. "Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinią innych... Nikt nie jest idealny, wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym, co robię. Może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane, ale nieraz jest ciężko. Bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego, co widzi się w Internecie. Nie wierzcie we wszystko, co piszą media, bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni" - stwierdziła.

Sporo jest prawdy w tym, co napisała Roksana Węgiel. Rzeczywiście nie jest łatwo mierzyć się ze zmasowanym atakiem hejterów. Takie są jednak cienie sławy.

d119m3b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d119m3b
d119m3b