Trwa ładowanie...
d1h0agq

Roksana Węgiel szczerze o swoich emocjach: "Nieraz jest ciężko"

Choć ma zaledwie kilkanaście lat, Roksana Węgiel już teraz musi mierzyć się z negatywnymi aspektami sławy. Ocenia ją wiele osób, a ich słowa bywają krzywdzące.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Roksana Węgiel przyznała, że kulisy sławy bywają trudne.
Roksana Węgiel przyznała, że kulisy sławy bywają trudne. (Getty Images)
d1h0agq

Roksana Węgiel szybko podbiła polski show-biznes. Choć ma zaledwie kilkanaście lat, obowiązki związane z jej karierą są podobne, o ile nie takie same, jak gwiazd, które na estradzie spędziły już sporo czasu. Nastolatka koncertuje w miejscowościach w całym kraju - zdarzyło jej się nawet grać imprezę sylwestrową w Gdańsku i w Zakopanem, a różnica pomiędzy jej występami wynosiła kilka godzin. Muzyka to jednak nie wszystko - Węgiel bierze udział w kampaniach reklamowych, aktywnie prowadzi swoje social media, a do tego musi przyjąć na siebie obowiązki przeciętnej kilkunastolatki, takie jak szkoła czy pomoc w domu. Tego wszystkiego nie ułatwiają jej ludzie, którzy stale wyrażają swoje opinie.

I choć sława z pewnością przynosi młodej gwieździe wiele korzyści i pozytywów, to jednak gwiazda musi być przygotowana również na gorsze chwile. Popularność równoznaczna jest między innymi z hejtem. Sama Roksana Węgiel przyznaje, że momentami bywa jej ciężko.

d1h0agq

W obszernym wpisie na Instagramie opowiedziała fanom, jak wygląda to z jej strony. "Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinią innych... Nikt nie jest idealny, wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym, co robię. Może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane, ale nieraz jest ciężko. Bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego, co widzi się w Internecie. Nie wierzcie we wszystko, co piszą media, bo zazwyczaj jest tak, że rzeczywistość diametralnie się od tego różni" - stwierdziła.

Sporo jest prawdy w tym, co napisała Roksana Węgiel. Rzeczywiście nie jest łatwo mierzyć się ze zmasowanym atakiem hejterów. Takie są jednak cienie sławy.

d1h0agq

Podziel się opinią

Share

d1h0agq

d1h0agq