Trwa ładowanie...
d2zm14a

Roznerski nazywa Kalską swoją żoną. Już są po ślubie?

Mikołaj Rozenerski na swoim instagramowym profilu opowiedział o współpracy z TVP - od lat gra bowiem w "M jak miłość". Przy okazji wspomniał o swojej partnerce, która też występuje w tasiemcu. I nazwał ją żoną. Czyżby wzięli sekretny ślub?
Share
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - są po ślubie nie tylko w serialu?
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - są po ślubie nie tylko w serialu?Źródło: ONS, "M jak miłość"
d2zm14a

Mikołaj Rozenrski na swoim instagramowym profilu upamiętnił fakt, że 20 lat temu zaczęto nagrywanie "M jak miłość". I dla niego, i dla wielu młodych aktorów, pojawienie się w tasiemcu, który szybko zyskał ogromną popularność, było trampoliną do kariery. Nazwiska kolejnych artystów dołączających do ekipy szybko stawały się rozpoznawalne. Roznerski dołączył do obsady 8 lat temu, a jego życiowa partnerka przed 5 laty. We wpisie Mikołaj mówi o niej "moja żonka". Jednak zakochani, choć są zaręczeni, jeszcze o ślubie nie wspominali.

"Kochani 20 lat temu, 25 sierpnia 2000 r. kliknął pierwszy klaps serialu 'M jak miłość'. Jak serial się zaczął, to miałem 17 lat i oglądałem z zapartym tchem, co się dzieje u rodziny Mostowiaków. W tamtym czasie ani mi przez myśl nie przeszło, że będę aktorem. Ja dołączyłem do obsady w 2012, a moja żonka dołączyła tam 3 lata później - na moje szczęście. Zauważył mnie producent w Lubelskim Teatrze Osterwy, gdzie stawiałem swoje pierwsze kroki na deskach teatru. Najlepszości dla całej ekipy, aktorów, producentów, scenarzystów i wszystkich, którzy tworzą ten serial" - rozpisał się aktor.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" – to działa. Uczestnicy programu założyli rodziny

Sposób, w jaki Roznerski napisał o ukochanej, natychmiast wzbudził czujność jego fanów. W komentarzach znalazły się pytania o ślub. "Ooooo moja żonka??? Czyżbyś chciał nam coś przez to powiedzieć?", "Żonka? Gratulacje" - czytamy.

d2zm14a

Roznerski w serialu i poza nim związany jest z Adrianą Kalską. W "M jak miłość" zakochani, Iza i Marcin, są już po ślubie. Jednak w realnym życiu Adriana i Mikołaj zwlekają z zawarciem małżeństwa, choć od października 2019 r. są zaręczeni.

Roznerski nie odpowiedział na komentarze. Nie wiadomo więc, czy pisząc o "żonce" miał na myśli Kalską zawodowo, czy prywatnie.

Niedawno informator "Faktu" poinformował, że zakochani przełożyli ślub, do którego miało dojść latem 2020 r. Ale zawarcie sekretnego związku małżeńskiego w przypadku aktorskiej pary wcale by nas nie zdziwiło.

Tu obejrzysz swoje ulubione programy, filmy i seriale!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2zm14a

Podziel się opinią

Share
d2zm14a
d2zm14a