Trwa ładowanie...

Rozwód Agaty Kuleszy. Wypłynęły smutne szczegóły

Na jaw wychodzą nieprzyjemne okoliczności rozwodu Agaty Kuleszy. W jej domu od kilku lat nie działo się dobrze. W końcu aktorka powiedziała dość.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rozwód Agaty Kuleszy. Wypłynęły smutne szczegółyŹródło: East News
d2yeyrl
d2yeyrl

Dla fanów aktorki informacje o rozwodzie to szok. Trudno się dziwić. Agata Kulesza i jej mąż latami uchodzili za zgrane małżeństwo.

ZOBACZ TEŻ: Agata Kulesza zagrała alkoholiczkę w filmie "Zabawa zabawa":

Jednak okazuje się, że od czterech lat w domu gwiazdy "Idy" nie działo się dobrze. A od dwóch Kulesza miała nie rozpoznawać w mężu człowieka, w którym się zakochała. Tak przynajmniej twierdzi "Super Express", który dotarł do wcześniej nieznanych informacji.

d2yeyrl

Tabloid opisuje m.in. dramatyczną sytuację, kiedy do domu aktorki wezwano pogotowie, a jej mąż trafił na obserwację psychiatryczną. Miał grozić bliskim i zachowywać się agresywnie.

Według tygodnika "Na żywo", po jednej z awantur Kulesza poprosiła o wszczęcie procedury Niebieskiej Karty. Zakłada się ją, gdy w rodzinie dochodzi do przemocy.

W końcu sprawy zaszły tak daleko, że Agata Kulesza kilka miesięcy temu wniosła do sądu pozew o rozwód z orzeczeniem o winie męża. Z kolei w odpowiedzi mąż aktorki wniósł pozew o orzeczenie o jej winie. Do tej pory odbyły się dwie rozprawy. Kolejna zapowiedziana jest na kwiecień.

Sprawy nie komentuje ani aktorka, ani jej agentka. Wiadomo jedynie, że Kulesza obecnie przebywa za granicą na zdjęciach do międzynarodowej produkcji. Szczegóły objęte są na razie tajemnicą.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2yeyrl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2yeyrl