Trwa ładowanie...
d4j7i0m

Rozwód Agaty Kuleszy. Wypłynęły smutne szczegóły

Na jaw wychodzą nieprzyjemne okoliczności rozwodu Agaty Kuleszy. W jej domu od kilku lat nie działo się dobrze. W końcu aktorka powiedziała dość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Agata Kulesza wzięła ślub po 10 latach znajomości w 2006 r. Para doczekała się córki
Agata Kulesza wzięła ślub po 10 latach znajomości w 2006 r. Para doczekała się córki (East News)
d4j7i0m

Dla fanów aktorki informacje o rozwodzie to szok. Trudno się dziwić. Agata Kulesza i jej mąż latami uchodzili za zgrane małżeństwo.

ZOBACZ TEŻ: Agata Kulesza zagrała alkoholiczkę w filmie "Zabawa zabawa":

Jednak okazuje się, że od czterech lat w domu gwiazdy "Idy" nie działo się dobrze. A od dwóch Kulesza miała nie rozpoznawać w mężu człowieka, w którym się zakochała. Tak przynajmniej twierdzi "Super Express", który dotarł do wcześniej nieznanych informacji.

d4j7i0m

Tabloid opisuje m.in. dramatyczną sytuację, kiedy do domu aktorki wezwano pogotowie, a jej mąż trafił na obserwację psychiatryczną. Miał grozić bliskim i zachowywać się agresywnie.

Według tygodnika "Na żywo", po jednej z awantur Kulesza poprosiła o wszczęcie procedury Niebieskiej Karty. Zakłada się ją, gdy w rodzinie dochodzi do przemocy.

W końcu sprawy zaszły tak daleko, że Agata Kulesza kilka miesięcy temu wniosła do sądu pozew o rozwód z orzeczeniem o winie męża. Z kolei w odpowiedzi mąż aktorki wniósł pozew o orzeczenie o jej winie. Do tej pory odbyły się dwie rozprawy. Kolejna zapowiedziana jest na kwiecień.

Sprawy nie komentuje ani aktorka, ani jej agentka. Wiadomo jedynie, że Kulesza obecnie przebywa za granicą na zdjęciach do międzynarodowej produkcji. Szczegóły objęte są na razie tajemnicą.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4j7i0m

Podziel się opinią

Share
d4j7i0m
d4j7i0m