Trwa ładowanie...
d2ds1ng

Agata Kulesza złożyła pozew o rozwód. Wcześniej założyła Niebieską Kartę

Aktorka do końca próbowała ratować swoje małżeństwo. Problemy w związku Agaty Kuleszy okazały się na tyle trudne, że doszło do rozstania.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Agata Kulesza złożyła pozew o rozwód
Agata Kulesza złożyła pozew o rozwód (East News)
d2ds1ng

Niewiele wiadomo o życiu prywatnym Agaty Kuleszy. Przez lata jej małżeństwo uchodziło za idealne, dlatego gdy kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o kryzysie w małżeństwie, trudno było w to uwierzyć.

ZOBACZ: Dorociński o Kuleszy: "Po robocie jest normalnym człowiekiem"

Jak podaje "Na żywo", Agata Kulesza wystąpiła o rozwód. Do tej pory odbyły się dwie rozprawy, a na kwiecień wyznaczono kolejną.

d2ds1ng

Agata Kulesza z mężem, Marcinem, poznali się, kiedy gwiazda stawiała pierwsze kroki w zawodzie. Operator filmowy dał jej to, czego potrzebowała - wsparcie i akceptację. Szybko się w sobie zakochali, a po roku na świecie pojawiła się ich córka Marianna. Pobrali się po 10 latach związku.

Z czasem kariera Agaty Kuleszy zaczęła nabierać tempa. Nadmiar obowiązków sprawił, że zdarzało im się nawet wyjeżdżać osobno na wakacje. Pojawiły się kłótnie. Według tygodnika, po jednej z awantur Kulesza poprosiła o wszęcie procedury Niebieskiej Karty, którą zakłada się, gdy w rodzinie dochodzi do przemocy.

W wywiadach aktorka zdradziła, że była bliska depresji. Agata Kulesza chciała ratować małżeństwo. Mąż nie chciał jednak pomocy, dlatego gwiazda złożyła pozew rozwodowy z orzeczeniem o winie. Tuż po tym wpłynął pozew Marcina, który chce rozwodu z orzeczeniem o winie Kuleszy.

Para nie mieszka już razem. Aktorka rzuciła się w wir pracy. W trudnych chwilach pomaga jej przyjaciółka, Kasia Nosowska, która sama wiele przeszła.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d2ds1ng

Podziel się opinią

Share
d2ds1ng
d2ds1ng