Trwa ładowanie...
26-02-2011 08:56

Rusin nie może spać przez wyrzuty sumienia

Rusin nie może spać przez wyrzuty sumienia
dhp0oc7
dhp0oc7

Nie wszyscy dają sobie radę z ciążącą na nich odpowiedzialnością. Odkąd Kinga Rusin (40 l.) zasiadła w jury programu "You Can Dance", zaczęła się bardzo stresować. Po nocach, zamiast spać, zastanawia się, czy podjęła słuszne decyzje w programie.

W poprzednich edycjach tanecznego show TVN Kinga pełniła rolę prowadzącej i przede wszystkim wspierała na duchu młode taneczne talenty. Teraz, choć nie będzie najbardziej surowym członkiem jurorskiego grona, to również ona decyduje, kto ma odpaść, a kto zostać w programie. Przez tp wszystko gryzie ją sumienie. Czasami zastanawia się, czy dobrze zrobiła, krytykując tego czy innego uczestnika show.

Ciąży na mnie dużo większa odpowiedzialność, niż za czasów, gdy byłam gospodynią programu – potwierdza Rusin w rozmowie z Faktem. – Wielokrotnie nawet w nocy zastanawiam się, czy podjęłam słuszną decyzję. Przyznaje, że w kilku przypadkach miałam poważne wątpliwości, czy przypadkiem się nie pomyliliśmy – mówi strapiona gwiazda.

Okazuje się, że podejmowanie decyzji o losach młodych ludzi, to bardzo obciążające zajęcie. Czy Kinga znajdzie sposób, by poradzić sobie z taką presją?

(Fakt/KSo)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Szulim dostanie nowy program!

dhp0oc7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
dhp0oc7