Trwa ładowanie...
d2rw2zj

Ryszard Kotys ma problemy ze zdrowiem

Fani serialowego Paździocha ze "Świata według Kiepskich" mogą czuć się zaniepokojeni. Aktor nie miewa się ostatnio najlepiej. Tabloid donosi o obecnym stanie jego zdrowia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryszard Kotys
Ryszard Kotys (East News, Fot: East News)
d2rw2zj

W jednym z ostatnich wywiadów Ryszard Kotys wyznał, że ma duże problemy z pamięcią.

– Gubię się dosłownie wszędzie. Wchodzę do jakiegoś mieszkania, a wychodząc nie mogę trafić we właściwe drzwi. Bardzo często gubię się w mieście... Idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową, tylko na przykład do piwnicy. Gdy łapię się na tym, że nie wiem, gdzie jestem i dokąd idę, czuję potworny strach. Jestem po prostu przerażony – miał wyznać aktor, jak relacjonuje "Fakt".

"W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

Aktor co rusz mierzy się z problemami zdrowotnymi. Przypomnijmy, że dwa lata temu Ryszard Kotys przeszedł poważne zapalenie płuc. Co więcej, nie chciał zrezygnować z pracy w serialu.

d2rw2zj

– Praca pozwala mi zapomnieć o... starości. Jest najlepszym lekarstwem na wszystko! – opowiadał.

Ostatecznie musiał zrobić sobie przerwę od planu zdjęciowego i na jakiś czas zrezygnował ze zdjęć do "Świata według Kiepskich".

Krytycy filmowi twierdzą, że Paździoch, to rola jego życia. Mimiką twarzy potrafi wyrazić całe zgorzknienie i nieprzystępność swojego bohatera. - Po raz pierwszy zagrałem postać przybliżoną do mojego wieku. Najpierw dostawałem role młodszych od siebie, potem starszych... Tu miałem szansę, by się skupić na problemie starości i samotności. To było dla mnie bardzo interesujące - powiedział aktor w jednym z dawnych wywiadów.

d2rw2zj

Podziel się opinią

Share

d2rw2zj

d2rw2zj