Trwa ładowanie...

Sandra Kubicka zamieściła wymowny wpis. Chodzi o gromadzenie się podczas kwarantanny

Sandra Kubicka w nietypowy sposób nawołuje do pozostawania w domach podczas kwarantanny. Zamieściła wymowny wpis, w którym pokazała, jak reaguje, gdy "widzi ludzi na zewnątrz w grupach".
Share
Sandra Kubicka zwróciła się do fanów
Sandra Kubicka zwróciła się do fanów Źródło: ONS.pl
d1lq5au

Zarządzona przez władze domowa kwarantanna, z pandemią koronawirusa, wymusiła na wszystkich tymczasową zmianę trybu życia. Uczniowie i studenci przeszli na zajęcia online, a wielu pracodawców i pracowników, o ile mieli taką możliwość, przystosowali się do działania w domowych biurach.

Sytuacja, w której należy zastosować podwyższone środki ostrożności, jest nadzwyczajna, ale ma wpływ na bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich. Dlatego też rządzący stanowczo zalecają pozostawanie w domach także w czasie wolnym – mimo, a nawet zwłaszcza zachęcającej do wyjść, sprzyjającej pogody.

Zobacz wideo: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Swoją popularność w tej sytuacji wykorzystują w słusznym celu znani i lubiani. Zachęcają do pozostawania w domach i nie gromadzenia się na zewnątrz, osobiście dając przykład stosowania się do kwarantanny. Sami też dzielą się pomysłami na spędzenie tego czasu i przemyśleniami, jak przetrwać ten nietypowy okres.

d1lq5au

Wykorzystują popularność także, by skłonić fanów i internautów do myślenia. Zwłaszcza teraz, kiedy wielu osobom naprawdę trudno usiedzieć w domu, bez możliwości korzystania z uroków wiosny. Jedną z próbujących odwołać się do rozsądku fanów jest Sandra Kubicka.

Modelka niejednokrotnie wykorzystywała już swoje zasięgi w sieci, by mówić o kwestiach zdrowotnych. Tym razem nie siliła się na długie wpisy. Nie musiała. Wystarczyło, że zamieściła wymowny post. Zobaczcie sami.

d1lq5au

Podziel się opinią

Share
d1lq5au
d1lq5au