Trwa ładowanie...
dv2uu07
News

Shakira skrytykowana przez fankę. Przyczyną jej chęć rozwoju

Shakira znana jest niemal przez każdego. Piękna gwiazda to nie tylko topowa piosenkarka, partnerka znanego piłkarza i matka, ale również inteligentna kobieta, która dąży do samorozwoju. Za to spotkała ją krytyka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Shakira została skrytykowana.
Shakira została skrytykowana. (Getty Images)
dv2uu07

Swoim głosem Shakira podbiła cały świat. Jej hity królują na listach przebojów niemal wszędzie. Śmiało można powiedzieć, że jest jedną z najbardziej znanych pracujących mam. Poza sceną Shakira spełnia się także właśnie jako matka oraz partnerka. Na jej instagramowym profilu często można zobaczyć, w jakich sposób spędza czas z dziećmi – rodzina jest dla niej bardzo ważna. Mimo tego, jak bardzo jest zapracowana, gwiazda stara się nieustannie rozwijać. Inwestuje w siebie i swoją wiedzę.

W ostatnim czasie Shakira pochwaliła się swoim fanom dyplomem ukończenia czterotygodniowego kursu filozofii. "Wiem, że moje hobby są bardzo niepraktyczne, ale to zajęło mi wiele godzin po tym, jak dzieci zasypiały" - napisała na Twitterze. I choć w większości fani cieszyli się z osiągnięcia swojej idolki, nie wszystkim się ono spodobało. Jedna z kobiet skrytykowała gwiazdę.

"Nie sądzę, że powinnaś marnować czas na bezużyteczne kursy, kiedy masz dzieci" - napisała jedna z fanek. "Jak możesz traktować coś jako ważniejsze niż wartościowy czas z Twoimi pięknymi dziećmi? Nie są dla Ciebie priorytetem?" - spytała.

Uważacie, że krytyka jaka spadła na Skakirę była zasłużona?

dv2uu07

Podziel się opinią

Share
dv2uu07
dv2uu07