Trwa ładowanie...
d30m5w7

Sharon Stone zachwyca sylwetką. 62-letnia gwiazda ekranu pozuje w bikini

Sharon Stone korzysta z dobrodziejstw mediów społecznościowych. 62-letnia aktorka opublikowała kilka kadrów z zabawy przy basenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sharon Stone zachwyca sylwetką. 62-letnia gwiazda ekranu pozuje w bikini
Sharon Stone zachwyca sylwetką. 62-letnia gwiazda ekranu pozuje w bikini (Getty Images)
d30m5w7

Sharon Stone na podstawie jednej sceny filmowej stała się seksbombą kina. Kultowa gra podczas przesłuchania w "Nagim instynkcie" w reżyserii Paula Verhoevena przeszła do historii i przyczyniła się do ogromnej popularności aktorki. Do ogromnych sukcesów można też zaliczyć jej kreację w filmie Martina Scorsese "Kasyno". Została za nią nagrodzona Złotym Globem i nominacją do Oscara. Z upływem lat jej czar nie przemija. Stone należy do tego grona gwiazd, które z biegiem czasu zachwycają formą i urodą.

ZOBACZ TAKŻE: Magda Gessler: "Sharon Stone napisała poezję o moim barszczu"

Sharon Stone dba również o kontakt ze swoimi fanami. Aktorka regularnie publikuje zdjęcia na swoim profilu na Instagramie. Ostatnio w sieci pojawiły się kadry, na których widzimy, jak wypoczywa nad basenem. 62-letnia gwiazda kina pozuje na nich w samym bikini. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie. Internautom szczególnie przypadło do gustu zdjęcie, na którym Stone pozuje w ciężkiej masce rodem z "Gladiatora".

Sharon Stone jest także zaangażowania w działalność charytatywną. Propaguje ideę adopcji, wspiera Ruch Obrony Praw Człowieka oraz walczy o prawa mniejszości seksualnych. Ma trzech adoptowanych synów: Rona Josepha Bronsteina, Lairda i Quinna.

d30m5w7

Podziel się opinią

Share
d30m5w7
d30m5w7