Trwa ładowanie...
d2ympil

Siostra Beaty Kozidrak przeżywa dramat. Gwiazda chce z nią zamieszkać

Siostra Beaty Kozidrak jest w żałobie po śmierci męża Jerzego Langego. Gwiazda zaoferowała swoją pomoc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak dba o najbliższych
Beata Kozidrak dba o najbliższych (ONS.pl)
d2ympil

Mariola, starsza siostra Beaty Kozidrak, jest jedną z najważniejszych osób w życiu gwiazdy. Przez długi czas panie mieszkały blisko siebie w Lublinie i często się odwiedzały. Kozidrak ma jednak wiele zobowiązań w Warszawie i kupiła dom w stolicy. Teraz pragnie, by Mariola się do niego wprowadziła. Piosenkarka chce być dla siostry opoką po tym, gdy ta straciła ukochanego męża. Beata wspominała o śmierci szwagra w smutnym wpisie na Instagramie.

- Tyle pięknych wspomnień ... Jureczku odpoczywaj w spokoju zawsze będziesz w sercu mojej siostry i moim - wyznała wzruszona.

Pogrzeb Jerzego Langego odbył się 22 maja. Od tego czasu Marioli ciężko się pozbierać. Beata robi co może, by jej pomóc.

d2ympil

- Siostra potrzebowała jej obecności, była w ciężkim stanie psychicznym. Beata rzuciła wszystko, żeby móc przy niej być. Z rodzeństwa została jej już tylko Mariola. W tym trudnym dla siostry momencie chciałaby, żeby zamieszkały razem. Przynajmniej na jakiś czas - mówi osoba zaprzyjaźniona z Kozidrak w rozmowie ze "Świat i ludzie".

Miejmy nadzieję, że siostrzana pomoc pomoże w tym trudnym okresie.

d2ympil

Podziel się opinią

Share

d2ympil

d2ympil