Trwa ładowanie...
d3ut1df

Siostry Godlewskie ruszają ze swoją szkołą muzyczną. Stało się najgorsze

Choć po każdym występie muzycznym spada na nie fala krytyki, one idą do przodu. Siostry Godlewskie realizują swoje kolejne marzenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siostry Godlewskie jak zwykle szokują
Siostry Godlewskie jak zwykle szokują (Instagram.com, Fot: Siostry Godlewskie)
d3ut1df

Z okazji Święta Niepodległości siostry Godlewskie wykonały hymn. Internauci nie kryli oburzenia, spadła na nie ogromna fala krytyki.

"11 listopada wykonałyśmy Pieśń Legionów Polskich we Włoszech, autorstwa Józefa Wybickiego. Powstała ona w 1797 roku jako piosenka żołnierska. Nie wszystkim z was nasze wykonanie tej pieśni się spodobało, ale przecież nie ma obowiązku nas słuchać. Od niektórych z was dostałyśmy też miłe słowa, za które dziękujemy" - odpowiedziały na komentarze.

d3ut1df

Kilka dni później celebrytki ogłosiły, że zamierzają ruszyć ze swoją szkołą muzyczną. Siostry Godlewskie poinformowały o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

"Zostań Gwiazdą Estrady! Szkoła Muzyczna Sióstr Godlewskich! Startujemy w przyszłym roku! Trzymajcie za nas kciuki! Obowiązuje rezerwacja miejsc" - napisały.

Obserwatorzy sióstr Godlewskich wzięli deklarację za żart, ale celebrytki na poważnie traktują nowy biznes. Jesteśmy ciekawi, czy znajdą się jacyś chętni.

ZOBACZ TAKŻE: Sierocki atakuje Godlewskie: "Internet kreuje gwiazdy, które są odbierane negatywnie"

d3ut1df

Podziel się opinią

Share

d3ut1df

d3ut1df