Trwa ładowanie...

Siostry Godlewskie ruszają ze swoją szkołą muzyczną. Stało się najgorsze

Choć po każdym występie muzycznym spada na nie fala krytyki, one idą do przodu. Siostry Godlewskie realizują swoje kolejne marzenie.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Siostry Godlewskie ruszają ze swoją szkołą muzyczną. Stało się najgorszeŹródło: Instagram.com, fot: Siostry Godlewskie
d46mbts

Z okazji Święta Niepodległości siostry Godlewskie wykonały hymn. Internauci nie kryli oburzenia, spadła na nie ogromna fala krytyki.

"11 listopada wykonałyśmy Pieśń Legionów Polskich we Włoszech, autorstwa Józefa Wybickiego. Powstała ona w 1797 roku jako piosenka żołnierska. Nie wszystkim z was nasze wykonanie tej pieśni się spodobało, ale przecież nie ma obowiązku nas słuchać. Od niektórych z was dostałyśmy też miłe słowa, za które dziękujemy" - odpowiedziały na komentarze.

Kilka dni później celebrytki ogłosiły, że zamierzają ruszyć ze swoją szkołą muzyczną. Siostry Godlewskie poinformowały o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

d46mbts

"Zostań Gwiazdą Estrady! Szkoła Muzyczna Sióstr Godlewskich! Startujemy w przyszłym roku! Trzymajcie za nas kciuki! Obowiązuje rezerwacja miejsc" - napisały.

Obserwatorzy sióstr Godlewskich wzięli deklarację za żart, ale celebrytki na poważnie traktują nowy biznes. Jesteśmy ciekawi, czy znajdą się jacyś chętni.

ZOBACZ TAKŻE: Sierocki atakuje Godlewskie: "Internet kreuje gwiazdy, które są odbierane negatywnie"

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d46mbts
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46mbts