Trwa ładowanie...
d1rnmyd
News

Snoop Dogg stracił wnuczka. Malec zmarł kilka dni po porodzie

Najstarszy syn Snoop Dogga przyznał w mediach społecznościowych, że jego nowonarodzony syn Kai zmarł w szpitalu. Chłopczyk miał tylko 10 dni. Corde nagrał poruszające wideo, które kruszy serca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Snoop Dogg przeżywa rodzinną tragedię.
Snoop Dogg przeżywa rodzinną tragedię. (Getty Images)
d1rnmyd

Corde został ojcem po raz trzeci 15 września. Radosne chwile nie trwały jednak długo. Okazało się, że mały Kai musi zostać w szpitalu. Niestety w wyniku komplikacji okołoporodowych dziecko zmarło. Kai żył tylko 10 dni.

Syn Snoop Dogga po 2 dniach opublikował na Instagramie poruszające wideo. Ze względu na bardzo wrażliwy materiał nie zamieścimy go tutaj. Dalej można zobaczyć go na instagramowym profilu muzyka. Na nagraniu utrwalono moment pożegnania z chłopczykiem. Córka Cordego całuje malucha, a w tle słychać łkającą kobietę. Mały Kai zawinięty jest w kocyk.

Corde napisał: "Mój syn Kai wniósł do tego świata tyle miłości. Jego energia, którą obdzielał nas przez ostatnie 10 dni, zawsze z nami zostanie. Doceniajmy życie i tych, których kochamy, póki jesteśmy na tym świecie. Dziękuję".

25-letni Corde ma dwoje starszych dzieci: syna Ziona i córkę Eleven.

d1rnmyd

Dokładna przyczyna śmierci Kai nie jest znana. Snoop Dogg, którego zalała fala komentarzy, nie odniósł się w żaden sposób do tej tragedii. Skomentowała za to żona rapera, Shante. Opublikowała na Instagramie wideo, na którym widać, jak tańczy. Podziękowała za wszystkie słowa wsparcia i zapewniła, że każdą wiadomość odczytuje.

Zobacz: Jakub Małecki w Prologu

d1rnmyd

Podziel się opinią

Share

d1rnmyd

d1rnmyd