Trwa ładowanie...

Sofia Vergara rozwodzi się. Co z intercyzą?

Urodzona w Kolumbii aktorka, której majątek obliczany jest na 180 mln dolarów, rozwodzi się z Joe Manganiello. Gdy siedem lat temu ślubowała mu miłość i wierność do grobowej deski, nie zapomniała o intercyzie.

Sofia Vergara i Joe Manganiello wzięli ślub w 2015 roku Sofia Vergara i Joe Manganiello wzięli ślub w 2015 roku Źródło: Instagram
du8wvoy
du8wvoy

Intercyza jest umową dwóch stron, którą można zawrzeć przed ślubem. Zawiera ona ustalenia na wypadek rozwodu i dotyczy zazwyczaj majątku. Podpisuje się ją zwykle, mając na uwadze swój zgromadzony samodzielnie przed ślubem kapitał. Intercyza uniemożliwia odebranie go przez byłego współmałżonka lub współmałżonkę.

Sofia Vergara i Joe Manganiello pobrali się w listopadzie 2015 roku po sześciu miesiącach znajomości. Ona wtedy była międzynarodową gwiazdą, głównie dzięki niezapomnianej roli Glorii w popularnym serialu komediowym "Współczesna rodzina". Manganiello jest także aktorem, znanym m.in. z filmu "Big Mike", serialu "Czysta Krew". Majątek Vergary ocenia się na 180 mln dolarów, jego na 40 mln. I chociaż oboje są bardzo bogaci, to zrozumiałe, że właśnie aktorka wysłała do sądu pismo, w którym wnosi o wzięcie pod uwagę podczas orzekania rozwodu ich intercyzy.

W dokumentach, do których dotarł magazyn "People", aktorka wylicza, że pragnie zachować należące do niej dzieła sztuki, biżuterię i osobiste przedmioty. Nie wiadomo dziś, co para postanowi w sprawie... wspólnego pieska. Bubbles to dziesięcioletnia chihuahua. Przed laty kupiła ją Sofia, ale od 2019 roku w Kalifornii panuje prawo, które przewiduje różne rozwiązania, jeśli chodzi o opiekę nad pupilem. Możliwe, że byli partnerzy będą mogli sprawować pieczę naprzemienną nad psem.

du8wvoy

Vergara i Manganiello nigdy nie mieli dzieci. Aktorka ma 31-letniego syna z pierwszego małżeństwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
du8wvoy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
du8wvoy