Trwa ładowanie...
d489me2

Start kampanii prezydenckiej? Szymon Hołownia w niedzielę ogłosi swój plan

Szymon Hołownia prawdopodobnie ogłosi start swojej kampanii prezydenckiej w najbliższą niedzielę. Zorganizował wydarzenie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szymon Hołownia prezydentem? Jest komentarz
Szymon Hołownia prezydentem? Jest komentarz (ONS.pl)
d489me2

Szymon Hołownia zorganizował w Gdańsku wydarzenie "Dlaczego i po co". Według nieoficjalnych informacji Onetu ma zamiar ogłosić na nim start swojej kampanii prezydenckiej. Spotkanie odbędzie się w niedzielę, a zapisywać się na nie można przez stronę internetową.

Wiadomość o możliwym starcie Szymona Hołowni w wyborach prezydenckich 2020 r. wielu odebrało jako żart. Jednak rozbawienie szybko ustąpiło miejsca szokowi i zdumieniu. Publicysta nie złożył bowiem konkretnej deklaracji, ale też nie zdementował informacji podanych przez Centrum Analityczne "Polityka Insight". Do tego po kilkunastu latach odszedł z "Mam talent".

W piątek Hołownia odniósł się do plotek, które krążyły na temat jego potencjalnej kandydatury na prezydenta: "Gdy podejmę decyzję, jakakolwiek by nie była - dowiecie się o niej najpierw wy, moi czytelnicy i odbiorcy, dowiecie się jako pierwsi i ode mnie, bezpośrednio" – napisał na Facebooku.

"Coś się kończy, więc coś się zaczyna. Chcę z Wami o tym porozmawiać" – czytamy na stronie wydarzenia "Dlaczego i po co", które prezenter zapowiedział właśnie na swoim profilu facebookowym. W niedzielę wszystko powinno się wyjaśnić.

d489me2

Zobacz także: Andrzej Duda kontra Szymon Hołownia. Tomasz Siemoniak komentuje sondaż prezydencki dla WP

d489me2

Podziel się opinią

Share
d489me2
d489me2