Trwa ładowanie...
d1vnccg

Świąteczna kartka od Kate i Williama. Brakuje jednej osoby

Jak co roku o tej porze, książę William i księżna Kate pokazują rodzinną fotografię na swoich profilach w mediach społecznościowych, która jest ich kartką świąteczną dla fanów na całym świecie. Tym razem na zdjęciu widać tylko tatę z trójką dzieci. Co z Kate?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate nie pojawiła się na corocznej kartce świątecznej
Księżna Kate nie pojawiła się na corocznej kartce świątecznej (East News)
d1vnccg

Fani rodziny królewskiej czekają cały rok, by zobaczyć to jedno zdjęcie. Co roku Kate i William wybierają rodzinną fotografię ze swojego albumu, by za jej pośrednictwem złożyć życzenia świąteczne poddanym i obserwatorom w mediach społecznościowych. Do tej pory na zdjęciu zawsze była cała rodzina. W tym roku księżna i książę Cambridge odstąpili od tej zasady.

Na czarno-białej fotografii widzimy księcia Williama z trójką dzieci: Georgem, Charlotte i Louisem. Tata całuje najmłodsze dziecko, pozostała dwójka grzecznie patrzy w obiektyw.

Z opisu pod zdjęciem wynika, że Kate jest jego autorką. To nie pierwszy raz, gdy księżna pokazuje swój talent. Wszystkie portrety jej dzieci, które trafiły do mediów społecznościowych, były wykonywane przez nią.

d1vnccg

Dziwi jednak, że zdecydowali się na obrazek, na którym nie ma księżnej w święta. Na pewno nie uciszy to plotek o kryzysie w ich związku, o którym mówi się już od kilku miesięcy.

d1vnccg

Podziel się opinią

Share

d1vnccg

d1vnccg