Trwa ładowanie...

Syn Ciechowskiego znalazł list od zmarłego ojca. Treść jest poruszająca

22-letni Bruno Ciechowski znalazł wyjątkową pamiątkę w zapiskach, które pozostawił jego ojciec. Lider Republiki chciał przekazać synowi kilka życiowych wskazówek.

Share
Syn Ciechowskiego znalazł list od zmarłego ojca. Treść jest poruszającaŹródło: Agencja Gazeta, fot: Piotrek Wójcik
d3id6w9

Śmierć Grzegorza Ciechowskiego w 2001 r. była wielkim ciosem dla jego fanów. Muzyk trafił na stół operacyjny na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia. Choć lekarze walczyli o jego życie, zmarł z powodu tętniaka. Syn artysty Bruno miał wtedy zaledwie 5 lat. Dziś jest już dorosły i stara się pielęgnować wszystkie wspomnienia, jakie ma z ukochanym tatą. Pomaga mu w tym mama, która dużo opowiada o Ciechowskim.

Choć wokalista odszedł w wieku 44 lat, zostawił po sobie ogromną spuściznę. Ponad to, wiele z jego niewydanych tekstów zalegało w szufladach. Gdy Bruno przeglądał pamiątki po ojcu, natrafił na wiersz, który szczególnie go poruszył. Muzyk zaadresował go właśnie do niego. Znajoma rodziny Ciechowskich opowiedziała o tym w "Na Żywo".

d3id6w9

- Traktuje go jak testament nieżyjącego ojca - wyznała kobieta. - Niestety, nie zdążył tego zaśpiewać: "Obiecaj mi, że będziesz kochał raz. Obiecaj mi, nie powiesz Bogu "pa". Obiecaj mi, że wszystko, co jest we mnie złe, ominie cię i będziesz inny niż ja" - dodała.

Młody Ciechowski wziął sobie słowa ojca do serca.

- Staram się go słuchać. Chciał zapobiec temu, co złe, co go spotkało - powiedział w jednym z wywiadów Bruno.

Syn gwiazdora nie zdecydował się na karierę muzyczną. Studiuje na jednej z warszawskich uczelni, a zawodowo zajmuje się marketingiem.

d3id6w9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3id6w9