Agnieszka Woźniak-Starak mówi, że w "Big Brotherze" wieje nudą
Agnieszka Woźniak-Starak, która prowadzi program "Big Brother", powiedziała, że regularnie ogląda stream z programu, ale nie ukrywa, że w domu Wielkiego Brata bywa nudno.
Karolina Stankiewicz