Trwa ładowanie...
d1my9vf

Sandra Dorsz o romansie w "Top Model". Krótko i na temat

Sandra Dorsz i Staszek Obolewicz posądzani byli o romans w "Top Model". Modelka stanowczo odpowiedziała na pytanie, czy między nimi zrodzi się jakieś uczucie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sandra Dorsz flirtowała w "Top Model" ze Staszkiem Obolewiczem
Sandra Dorsz flirtowała w "Top Model" ze Staszkiem Obolewiczem (Instagram.com)
d1my9vf

Program "Top Model" właśnie się zakończył i trzeba przyznać, że była to wyjątkowo emocjonująca edycja. Widzowie mogli obserwować metamorfozy uczestników, a także rodzące się przyjaźnie i konflikty. Jednym z głośnych tematów w show był romans Sandry Dorsz i Staszka Obolewicza.

ZOBACZ: Denis Chmielewski tłumaczy odpadnięcie z programu. "Świat mody stoi przede mną otworem"

Między modelką a modelem naprawdę zaiskrzyło. Sandra chyba naprawdę myślała, że między nimi coś będzie. Z czasem okazało się, że chłopak spodobał się też innej uczestniczce, Ani. Ostatecznie Staszek doszedł do wniosku, że to z Anią ma więcej wspólnych tematów.

d1my9vf

Sandra Dorsz była zazdrosna o Staszka, ale w końcu odpuściła. Po finałowej gali "Top Model" zdradziła, czy między nimi będzie jeszcze coś więcej niż przyjaźń.

Jej reakcja jest bardzo stanowcza.

- Nie, absolutnie nic z tego nie będzie! Staszek jest niższy ode mnie, dziękuję bardzo! - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem".

Sandra Dorsz i Staszek Obolewicz doszli do finału. Niestety, modelka odpadła, a chłopak walczył o zwycięstwo z Olgą Kleczkowską i Dawidem Woskanianem. Widzowie ostatecznie zagłosowali na Dawida, który świetnie sobie radził w show, mimo że choruje na zespół Tourette'a.

Komu kibicowaliście?

d1my9vf

Podziel się opinią

Share
d1my9vf
d1my9vf