Trwa ładowanie...
d4765vu

Tekashi 6ix9ine wyjdzie szybciej z więzienia przez pandemię koronawirusa. Sytuacja nie skraca jednak kary

Raper Tekashi 6ix9ine, który w listopadzie 2018 r. został skazany na karę więzienia, został wypuszczony z więzienia. Resztę kary odbędzie w domu. Jest to nakaz z sądu związany z pandemią koronawirusa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Raper Tekashi 6ix9ine resztę kary odsiedzi w domu
Raper Tekashi 6ix9ine resztę kary odsiedzi w domu (East News)
d4765vu

Tekashi 6ix9ine w listopadzie 2018 r. został skazany na 2 lata pozbawienia wolności za współpracę z gangiem, nielegalne posiadanie broni, wymuszenia, zastraszenia, związek z próbą zabójstwa rapera Chief Keefa, a także sprzedaż heroiny. 23-letni raper mógł dostać dużo wyższy wyrok, ale współpracował z policją, co sąd wziął pod uwagę. W marcu tego roku skrócono mu czas odsiadki do sierpnia za dobre sprawowanie. Teraz wyjdzie z więzienia, ale wyrok wciąż obowiązuje.

Raper resztę wyroku spędzi... we własnym domu. Sąd pozytywnie rozpatrzył wniosek jego prawnika, który dowiódł, że artysta ma astmę, więc jest w grupie podwyższonego ryzyka w czasie pandemii koronawirusa. We wniosku napisał też, że sytuacja z dnia na dzień w USA jest coraz gorsza, a szczególnie w więzieniach, gdzie gwałtownie przybywa chorych. Oprócz tego Tekashi, siedząc za kratkami, ma ograniczony dostęp do lekarza.

Przez najbliższe kilka miesięcy 6ix9ine nie będzie mógł wyjść z domu. Jednak we własnych czterech ścianach powinien poczuć się bezpieczniejszy w czasie pandemii koronawirusa.

Przypomnijmy, że w USA jest najwięcej osób zarażonych na świecie. Stwierdzono prawie ćwierć miliona przypadków, z czego ponad 6 tys. osób zmarło, a ponad 10 tys. wyzdrowiało.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

d4765vu

Podziel się opinią

Share
d4765vu
d4765vu