Trwa ładowanie...
d3zsjnk

Tekashi 6ix9ine został aresztowany. Grożą mu 32 lata więzienia

Tekashi 6ix9ine został aresztowany. Odbyło się to zaraz po ogłoszeniu tytułu nowego albumu i listy utworów. Raperowi grozi aż do 32 lat pozbawienia wolności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tekashi 6ix9ine został aresztowany. Grożą mu 32 lata więzienia
Tekashi 6ix9ine został aresztowany. Grożą mu 32 lata więzienia (East News)
d3zsjnk

Tekashi 6ix9ine, 22-letni raper z Brooklynu, został aresztowany w Nowym Jorku ze względu na podejrzenia o przestępstwa federalne. Zatrzymano również jego byłego menedżera Kifano „Shottiego” Jordana i ich wspólników. Każdy z nich podejrzany jest o używanie broni palnej, morderstwo, ściąganie haraczy, handel narkotyków i liczne napaście. Najcięższe z zarzutów mogą przyczynić się do tego, że Tekashiemu może grozić 32 lata więzienia.

16 lipca Tekashi wraz ze swoimi wspólnikami strzelali do osoby, która rzekomo miała nie okazać im szacunku. W wyniku strzelaniny, jeden z przypadkowych przechodniów został ranny.

„Według aktu oskarżenia gang, w skład którego wchodził zdobywca platynowych płyt – raper Tekashi 6ix9ine, dokonał licznych spustoszeń w Nowym Jorku, stosując akty przemocy. Gang był rzekomo zamieszany w liczne strzelaniny i rozboje, w tym strzelaninę w zatłoczonym Barclay’s Center. Pokazując lekkomyślność i obojętność wobec innych, członkowie gangu byli rzekomo zaangażowani w rozboje i rozstrzeliwania, w tym strzelanie w zatłoczonym Centrum Barclaya i strzelaninę, w której ucierpiał niewinny świadek" – mówi amerykański prawnik Geoffrey S. Berman.

Tekashi 6ix9ine obecnie znajduje się na okresie próbnym po wyroku skazującym sprzed kilku tygodni. Oskarżono go o odbycie stosunku seksualnego z 13-letnią dziewczyną. Prokuratura domagała się od roku do trzech lat pozbawienia wolności. Ostatecznie sąd wydał wyrok w zawieszeniu na cztery lata. Oprócz tego 6ix9ine jest zobowiązany do odbycia 1000 godzin prac społecznych.

d3zsjnk

Podziel się opinią

Share

d3zsjnk

d3zsjnk