Trwa ładowanie...

Tom Hanks po wygranej z koronawirusem: "Czułem się jak ojciec całej Ameryki"

Tom Hanks był pierwszym z czołowych aktorów, który został zakażony koronawirusem. Udało mu się jednak go pokonać. Postanowił opowiedzieć, jak wyglądały jego ostatnie tygodnie.

Tom Hanks po wygranej z koronawirusem: "Czułem się jak ojciec całej Ameryki"Źródło: East News
d2mlvl8
d2mlvl8

Tom Hanks zaraził się koronawirusem w Australii. Najpierw był z żoną izolowany w szpitalu, a dalszą część kwarantanny odbyli w specjalnie wynajętym domu. Udało się obojgu wygrać z chorobą COVID-19.

Aktor wystąpił w programie Saturday Night Live (SNL), w którym opowiedział o walce z koronawirusem. Jego występ nagrano u niego w domu. To był też pierwszy odcinek programu od czasu zawieszenia w związku z pandemią koronawirusa i pierwszy w historii bez publiczności i specjalnych kostiumów.

ZOBACZ TEŻ: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Hanks rozpoczął cały program swoim monologiem nt. COVID-19. Najpierw nabijał się ze swojego statusu, że jako jedna z pierwszych gwiazd powiedział o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa. - Od czasu zdiagnozowania choroby czułem się jak ojciec całej Ameryki. Nikt nie mógł być przy mnie zbyt długo, ludzie czuli się niekomfortowo - mówił.

d2mlvl8

Gdy lekarze w Australii mierzyli mu temperaturę, powiedzieli, że ma 36 stopni. Myślał, że jest wręcz fatalnie, że to bardzo niska temperatura. Wtedy się dowiedział, że Australijczycy mierzą temperaturę w skali Celsjusza, a nie Fahrenheita. - Wytłumaczyli, że 36 stopni to odpowiednia temperatura ciała, przy 38 jest już źle - powiedział.

Aktor przyznał, że on i jego żona mają się dzisiaj świetnie. Rita Wilson pomagała mu nawet zakładać garnitur do programu. Pierwszy raz od miesiąca miał na sobie coś innego niż dresy.

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

d2mlvl8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mlvl8