Trwa ładowanie...
dxpms8l

Tom Hanks po wygranej z koronawirusem: "Czułem się jak ojciec całej Ameryki"

Tom Hanks był pierwszym z czołowych aktorów, który został zakażony koronawirusem. Udało mu się jednak go pokonać. Postanowił opowiedzieć, jak wyglądały jego ostatnie tygodnie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tom Hanks wygrał z koronawirusem
Tom Hanks wygrał z koronawirusem (East News)
dxpms8l

Tom Hanks zaraził się koronawirusem w Australii. Najpierw był z żoną izolowany w szpitalu, a dalszą część kwarantanny odbyli w specjalnie wynajętym domu. Udało się obojgu wygrać z chorobą COVID-19.

Aktor wystąpił w programie Saturday Night Live (SNL), w którym opowiedział o walce z koronawirusem. Jego występ nagrano u niego w domu. To był też pierwszy odcinek programu od czasu zawieszenia w związku z pandemią koronawirusa i pierwszy w historii bez publiczności i specjalnych kostiumów.

ZOBACZ TEŻ: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Hanks rozpoczął cały program swoim monologiem nt. COVID-19. Najpierw nabijał się ze swojego statusu, że jako jedna z pierwszych gwiazd powiedział o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa. - Od czasu zdiagnozowania choroby czułem się jak ojciec całej Ameryki. Nikt nie mógł być przy mnie zbyt długo, ludzie czuli się niekomfortowo - mówił.

dxpms8l

Gdy lekarze w Australii mierzyli mu temperaturę, powiedzieli, że ma 36 stopni. Myślał, że jest wręcz fatalnie, że to bardzo niska temperatura. Wtedy się dowiedział, że Australijczycy mierzą temperaturę w skali Celsjusza, a nie Fahrenheita. - Wytłumaczyli, że 36 stopni to odpowiednia temperatura ciała, przy 38 jest już źle - powiedział.

Aktor przyznał, że on i jego żona mają się dzisiaj świetnie. Rita Wilson pomagała mu nawet zakładać garnitur do programu. Pierwszy raz od miesiąca miał na sobie coś innego niż dresy.

ZOBACZ TAKŻE: Na wydarzeniu na FB Wirtualnej Polski "Wspieram Szpitale - wymiana potrzeb, informacji i darów" będziemy na bieżąco informować, który szpital potrzebuje wsparcia i w jakiej formie.

dxpms8l

Chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy walczą ze skutkami koronawirusa. Ich nazwiska nie są publicznie znane, a twarze mają skryte pod maskami. To m.in. pracownicy służby zdrowia oraz sklepów i aptek, stróże porządku, kurierzy i przewoźnicy. Krótkie, kilkusekundowe nagranie z indywidualnym podziękowaniem zwykłym bohaterom można przesyłać pod adres e-mail: dziekujebohaterom@wp.pl. Mogą to być oklaski, gest, słowo "dziękuję", nagranie kwiatów, laurki lub linki do filmów umieszczonych w serwisie YouTube lub publicznych postów na Facebooku. Materiały umieszczone na FB należy oznaczać hashtagiem #dziekujebohaterom. Wszystkie filmy zostaną wyemitowane na specjalnie uruchomionym kanale w WP Pilot.

dxpms8l

Podziel się opinią

Share
dxpms8l
dxpms8l