Trwa ładowanie...

Tom Hanks opublikował pierwszy wpis po powrocie do USA

Tom Hanks poinformował, że ustąpiły u niego objawy COVID-19. Po kilku dniach od tej wiadomości wrócił z żoną do USA. Nie trzeba było długo czekać na jego pierwszy wpis po opuszczeniu kwarantanny w Australii.

Tom Hanks opublikował pierwszy wpis po powrocie do USAŹródło: Getty Images
d65drbr
d65drbr

Tom Hanks był pierwszą światową gwiazdą, która poinformowała o tym, że ma koronawirusa. Aktor razem z żoną długo przebywali w Australii. Najpierw byli zamknięci w izolacji w szpitalu, a potem odbywali kwarantannę w prywatnym, wynajętym na ten czas domu. Tom i Rita co jakiś czas informowali, co dzieje się w ich życiu w tym czasie. Najwięcej emocji wzbudził wpis Hanksa, w którym wyznał, że objawy po 2 tygodniach od zarażenia się, ustąpiły.

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Tom i Rita mogli wrócić w końcu do USA. Zdjęcia z lotniska szybko obiegły sieć. Media ze Stanów donosiły, że aktor po wylądowaniu cieszył się jak dziecko. Część jego reakcji uchwycili na zdjęciach paparazzi.

d65drbr

A co z komentarzem Hanksa, na który wszyscy tak czekali? Oto jest.

"Cześć, ludziska. Jesteśmy już w domu i jak cała reszta Ameryki kontynuujemy chronienie się w domach i trzymamy dystans do innych ludzi. Bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim w Australii, którzy się nami opiekowali" - pisze Hanks.

"To, jak się nami opiekowali i nas wspierali, pozwoliło nam wrócić do USA. Dziękujemy też tym, którzy się z nami kontaktowali i życzyli nam dobrze. Rita i ja bardzo to doceniamy" - skomentował aktor.

d65drbr

W komentarzach pod wpisem gwiazdora pojawia się wiele pytań o to, czy Tom i Rita są już całkowicie zdrowi. Na te pytania Hanks jeszcze nie odpowiedział.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

d65drbr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d65drbr