Trwa ładowanie...
da3l9by

Tomasz Barański zakochany. Widzowie dobrze znają jego partnerkę

Okazuje się, że tancerz znany z "You can dance" ma nową dziewczynę. Zakochani nie szczędzą sobie czułości w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tancerz spotkał miłość swojego życia?
Tancerz spotkał miłość swojego życia? (East News, Fot: East News)
da3l9by

Tomasza Barańskiego widzowie mogli oglądać kilka lat temu w "You can dance". Choć jego kariera taneczna trwa bardzo długo, popularność zdobył właśnie w tanecznym programie TVN, który był dla niego "trampoliną" do świata show-biznesu.

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Barański wspomina swój związek z Herbuś: "Nasza przyjaźń jest fantastyczna"

38-letni tancerz pochodzący z Kilec nie ułożył sobie życia uczuciowego do tej pory. Wcześniej był związany m.in. z Klaudią Halejcio. Związek niestety nie przetrwał.

da3l9by

- Jest wszystko okej, życie toczy się dalej. Ciężko mówić o tym, jak coś się rozwala, jak ludzie się rozstają. Już dużo czasu minęło, więc komentarze są zbędne, ale wszystko jest dobrze. Jak najbardziej mamy z Klaudią kontakt - wyznał w rozmowie z "Party".

Zła passa tancerza została najprawdopodobniej przerwana. W mediach pojawiły się ostatnio informacje o tym, że taneczny celebryta znalazł miłość. Co ciekawe, jego aktualną partnerką jest tancerka Paulina Przestrzelska, która również brała udział w programie "You can dance" i zajęła drugie miejsce. Swoim talentem rozkochała publiczność, która do dziś wspomina jej niesamowite występy.

Para postanowiła nieco odpocząć od treningów i pojechali na wakacje. Wybrali się na Zanzibar. Trzeba przyznać, że wyglądają na szczęśliwych. Z pewnością mają wiele wspólnych tematów a taneczna pasja jeszcze bardziej ich scala.

Pamiętacie Paulinę z programu "You can dance"?

da3l9by

Podziel się opinią

Share

da3l9by

da3l9by