Trwa ładowanie...
d2lds5i
Klaudia Halejcio nie potrafi żyć w samotności. Robi wszystko, by znaleźć nowego faceta

Klaudia Halejcio nie potrafi żyć w samotności. Robi wszystko, by znaleźć nowego faceta

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański byli jedną z najbardziej zgranych par polskiego show-biznesu. Chętnie okazywali sobie miłość na imprezach branżowych, wspierali się w trudnych chwilach i często chwalili się w mediach społecznościowych wspólnymi wyjazdami. Kiedy ich związek niespodziewanie zakończył się pod koniec 2016 roku, wszyscy byli w szoku. Po kilku miesiącach samotności śliczna aktorka zdecydowała, że pora wziąć się za siebie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2lds5i

Jak dowiedział się "Fakt", Halejcio po rozstaniu z Barańskim mocno zwątpiła w siebie. Obecnie jej największym marzeniem jest znalezienie księcia z bajki, który pokocha ją bezgranicznie.

– Wpadła w prawdziwą obsesję na punkcie swojego wyglądu. Dieta, ćwiczenia, drogie kosmetyki i ciągłe zakupy. Wymyśliła sobie, że jak będzie wyglądała perfekcyjnie, to ustawi się do niej kolejka facetów. Niestety zapomniała, że problem leży w jej nastawieniu. Przecież nie zaangażuje się w normalny związek, będąc tak bardzo skupiona na sobie – powiedziała gazecie znajoma Klaudii.

d2lds5i
   East News
Tomasz Barański i Klaudia Halejcio AKPA
Tomasz Barański i Klaudia Halejcio
d2lds5i

Podziel się opinią

Share

d2lds5i

d2lds5i