Trwa ładowanie...
d2zwbvk

Przerwał wywiad po drugim pytaniu. Dziennikarka była wstrząśnięta

Tommy Lee to prawdziwa gwiazda rocka. Członek legendarnej kapeli Motley Crue, kojarzony także z burzliwego małżeństwa z Pamelą Anderson. W życiu muzyka było wiele innych znanych kobiet, o których dziś nie chce już rozmawiać.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Tommy Lee ma listę tematów, o których nie rozmawia
Tommy Lee ma listę tematów, o których nie rozmawia (Getty Images)
d2zwbvk

Tommy Lee promuje właśnie kolejną solową płytę, która ukaże się w październiku, co wiąże się z udzielaniem wielu wywiadów. W czerwcu rozmawiał już z kilkudziesięcioma dziennikarzami z różnych zakątków świata. Ostatnio był głównym gościem australijskiej rozgłośni radiowej w audycji "Moonman in the Morning". Słuchacze tego radia raczej nieprędko znowu go usłyszą na antenie, ponieważ dziennikarka zadała pytania z "listy zakazanych".

Obejrzyj: Edyta Górniak przeprowadziła się do Krakowa. Wiemy, dlaczego

Zaczęło się niewinnie pytaniami o życie i pracę w trakcie trwania pandemii, nadchodzący album itp. Drugie pytanie padło z ust Jess Evy, która powiedziała: - Jesteś bohaterem dla wielu mężczyzn na całym świecie, ponieważ swego czasu romansowałeś z wieloma ślicznotkami. Heather Locklear, Pamela Anderson, Naomi Campbell, Pink. Ze wszystkich twoich kochanek, która była najlepsza?

d2zwbvk

Współprowadzący nie mógł uwierzyć, że Eva zadała takie pytanie. Subtelnie dał jej do zrozumienia, że było to nie na miejscu. I rzeczywiście – kiedy tylko dziennikarka postawiła znak zapytania, Tommy Lee się rozłączył.

W studiu wszyscy byli zaskoczeni reakcją gwiazdy rocka. Po chwili dało się jednak słyszeć głos producentki, która mówiła, że Jess Eva zadała niewłaściwe pytanie. – Jego agentka tego nie lubi – tłumaczyła na antenie.

Getty Images

- O co miałam go pytać? To przecież Tommy Lee. Miałam go pytać o przepis na ulubione ciasteczka? – broniła się na antenie Jess Eva. Sytuacja została szybko opanowana, ponieważ rockman oddzwonił i rozmowa, bez pytań i życie prywatne, toczyła się dalej.

d2zwbvk

Agentka Tommy'ego Lee oświadczyła później w rozmowie z Fox News, że redakcja australijskiego radia wiedziała, jakich tematów nie należy poruszać w rozmowie z muzykiem. I ostrzegała, że w razie złamania umowy wywiad zostanie przerwany. – Nie wykonali swojej pracy, a ja wykonałam swoją. To niewłaściwe, że obarczają winą Tommy'ego – mówiła agentka rockmana.

Przypomnijmy, że Tommy Lee był trzykrotnie żonaty, w tym z aktorką Heather Locklear i Pamelą Anderson, z którą ma dwóch synów. Na długiej liście kochanek perkusisty Motley Crue znajdują się m.in. modelka Bobbie Brown, Mayte Garcia (tancerka, była żona Prince'a) i piosenkarka Sofia Toufa. Rok temu 57-latek ożenił się z 33-letnią Brittany Furlan.

d2zwbvk

Podziel się opinią

Share

d2zwbvk

d2zwbvk