Trwa ładowanie...
d4n2lok

Viva a Viva o Hailey Bieber: "Jest świetna"

Bliskie spotkanie z modelką światowego formatu musi być ogromnym zaszczytem dla kogoś, kto żyje modą. Doświadczyła tego Viva a Viva, czyli polska youtuberka modowa, której udało się nawet zrobić sobie zdjęcie z Hailey Bieber.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Viva a Viva spotkała się z Hailey Bieber.
Viva a Viva spotkała się z Hailey Bieber. (ONS.pl)
d4n2lok

Często słyszy się głosy, że jeśli chodzi o Polskę, kanały modowe w serwisie YouTube raczej nie błyszczą - są średnio dofinansowane i mało przystępne dla widza, który nie może pozwolić sobie na drogie markowe ubrania. Niektórzy twierdzą, że nie jesteśmy Ameryką, by mówić o światowych pokazach i domach mody. Blogów i kanałów na YouTubie o tej tematyce przybywa jednak jak grzybów po deszczu, a czasem zdarza się nawet, że dziewczyny, które wchodzą w tę branżę, odnoszą duże sukcesy. Tym właśnie może pochwalić się Viva a Viva.

Viva a Viva, a właściwie Karolina Wójcik, posiada kanał modowy w serwisie YouTube. Fanów ma sporo - subskrybuje ją prawie 500 tysięcy osób, a na Instagramie śledzi ją ponad 300 tysięcy użytkowników.

d4n2lok

To właśnie na Instagramie Karolina pochwaliła się zdjęciem z paryskiego tygodnia mody, na którym była nie tylko ona sama, ale również Hailey Bieber. "Tego się nie spodziewałam" - skomentowała jedna z fanek.

Wiele osób pisało również, że Wójcik i Bieber wyglądają jak siostry, co z pewnością było ogromnym komplementem. Ktoś zapytał również, jaka jest Hailey w rzeczywistości. "Jest świetna" - odpowiedziała Karolina.

Blanka Lipińska: Nigdy nie będę matką

d4n2lok

Podziel się opinią

Share

d4n2lok

d4n2lok