Trwa ładowanie...
d4765vu

Hailey Bieber w całej okazałości. Jej ciało zachwyca

Hailey Bieber, uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, chętnie chwali się swoimi atutami. I trzeba przyznać, że cieszy tym oczy swoich fanów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Hailey Bieber może pochwalić się imponującą figurą
Hailey Bieber może pochwalić się imponującą figurą (Getty Images)
d4765vu

Hailey Bieber uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie - nic dziwnego. Piękna twarz i perfekcyjna figura wystarczają, by co chwilę lądowała na okładkach kolejnych magazynów. Modelka jest bardzo popularna z kilku względów - pochodzi z gwiazdorskiej rodziny, jest gwiazdą wybiegów. Lecz ostatnio największym zainteresowaniem cieszy się jej związek z Justinem Bieberem. Hailey skupia się na swoim małżeństwie, ale zawodowo nie wypadła z obiegu i wciąż może wiele zdziałać w świecie modelingu.

Na instagramowym profilu Hailey Bieber pojawiły się zdjęcia z profesjonalnej sesji dla magazynu "Elle". Fotograf wyeksponował wszystko, co w niej najlepsze - ponętna twarz, płaski brzuch, kształtne pośladki i długie nogi. Modelka nie musi pokazywać się zupełnie roznegliżowana, by przyciągnąć spojrzenia. Wręcz przeciwnie! Niezależnie od tego, jak bardzo Bieber zakrywa swoje ciało, jej fani nie mogą oderwać wzroku.

d4765vu

Trzeba przyznać, że figurę ma perfekcyjną.

Wy też jesteście pod wrażeniem urody modelki?

d4765vu

Podziel się opinią

Share
d4765vu
d4765vu